ارسال بار به آتلانتا ، فریت بار به اتلانتا

ارسال بار به آتلانتا ، فریت بار به آتلانتا : در همین ابتدا باید برای شما بگوییم که آتلانتا مرکز ایالات جورجیا | آمریکا می باشد  وبه عنوان  بزرگترین شهر این ایالت به شمار می آید . از نظر مساحتی باید بگوییم شهر آتلانتا ۳۴۰ کیلومتر مکعب می باشد و در حدود ۴۴۷۸۴۱ نفر جمعیت داشته است البته باید دقت کنید که این آمار و ارقام به سال ۲۰۰۶ مرتبط است و این آمار در این سوال گرفته شده است  . البته دقت کنید که آتلانتا رتبه ی نهم منطقه ی شهری بزرگ ایالات متحده می باشد  همچنین به عنوان پنجمین منطقه شهری بزرگ در قسمت جنوب ایالات متحده درست در پشت دالاس ، هوستون ، واشینگتن و مامی می باشد .

ارسال بار به آتلانتا

در سال ۱۸۳۷ آتلانتا در تقاطع دو خط راه آهن تاسیس شده است پس از خاکستر جنگ داخلی این شهرستان موقعیت خوبی برای اینکه تبدیل به یک مرکز تجاری باشد بدست آورد  و همچنین به شدت پیشرفت کرد . پوشش گیاهی زیاد در آن به عنوان یک ویژگی اصلی  این شهرستان بزرگ بشمار می آید .

به علت اینکه آتلانتا دارای رشد اقتصادی زیاد بوده است  به نیویورک جنوب مشهور شده است  . این چنین در آتلانتا مرکز بزرگترین هواپیمایی جهان دلتا ایرلاینز قرار گرفته است این چنین دقت داشته باشید که دفتر اصلی شبکه سی ان ان و شرکت کوکاکولا ، هوم دیپو ، و یو پی اس هم در این شهر قرار گرفته است  .

ارسال بار به آتلانتا ، فریت بار به اتلانتا

شاید همه ما بدانیم که آتلانتا به عنوان یکی از شهرهای بزرگ اقتصاد جهان می باشد و در واقع جز پر تردد ترین شهرهای ایالت جورجیا | آمریکا محسوب می گردد . به ویژگی های دیگر این شهر می توانید اضافه کنید که به عنوان یکی از بزرگترین مرکز هواپیمایی جهان شناخته شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در شرکت ارسال بار (فریت بار) پادمیرا راه تماس بگیرید .

هواپیمایی دلتا و فریت بار به آتلانتا

شاید شما هم تاکنون اسم آکواریوم آتلانتا را شنیده باشید یا به این شهر سفر کرده باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم از این مکان دیدن کنید . این مکان به عنوان یکی از جاذبه های  مهم گردشگری آتلانتا شناخته شده است و همچنین بزرگترین آکواریم دنیا است  می توانید عکس های این مکان دیدنی را در اینترنت مشاهده نمایید .

فرودگاه بین‌المللی هارتسفیلد – جکسون آتلانتا (ارسال بار به آتلانتا)

یکی از بزرگترین فرودگاههای جهان فرودگاه بین‌المللی هارتسفیلد-جکسون آتلانتا است شاید برایتان جالب باشد که این فرودگاه نیز از شلوغ ترین  و پر رفت و آمدترین فرودگاه جهان می باشد برای این فرودگاه کد سازمان یاتا ATL و برای کد سازمان ایکائو هم KATL است . فرودگاه بین المللی جکسون به عنوان یک  فرودگاه همگانی محسوب می شود . همچنین از نظر مدیریتی ، مدیریت این فرودگاه در دست سازمان حمل ونقل هوایی آتلانتا بوده است .

شرکت های هواپیمایی دلتا و ایر ترن ایرویز و سیلور ایرویز این فرودگاه را به عنوان مرکز هوایی برای خود انتخاب کرده اند .  ویژگی های دقیق بر پایه مدار جغرافیایی برای فرودگاه بین‌المللی هارتسفیلد-جکسون آتلانتا به شکل زیر می باشد  :  ۳۳ درجه ، ۳۸ دقیقه ، ۱۲ ثانیه شمالی  و ۸۴ درجه ، ۲۵ دقیقه ، ۴۱ ثانیه غربی .

در حدود ۹۵۴۶۲۸۶۷ مسافر در سال ۲۰۱۲ در این فرودگاه در حال رفت و امد بوده اند  و در ادامه باید بگوییم که از این فرودگاه درحدود ۹۵۰۱۱۹ هواپیما بلند شده است .فرودگاه بین‌المللی هارتسفیلد- جکسون آتلانتا پنج باند بزرگ داشته است که همگی این باند ها فعال هستند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به آتلانتا و قوانین ارسال بار به آمریکا می توانید از لین استفاده کنید .


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به آتلانتا و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید