ارسال بار به آدلاید ، فریت بار به آدلاید

ارسال بار به آدلاید ، فریت بار به آدلاید :شهر آدلاید به عنوان یکی از پرجمعیت ترین شهر ایالت استرالیای جنوبی و مرکز آن شناخته شده است این شهر را نیز به عنوان  پنجمین شهر پرجمعیت استرالیا  شناخته اند .این شهر ( شهر آدلاید)  مساحت ۱۸۲۶۹ کیلومتر مربع  داشته است که علاوه بر این مطالبی که گفتیم بد نیست بدانیم که این شهر دارای جمعیتی در حدود ۱٫۲۸ میلیون نفر بوده است .آدلاید شهر ساحلی است و در ساحل شرقی حلیج سنت وینسنت در آدلاید پلین واقع شده است .

موقعیت جغرافیایی شهر آدلاید

در سال ۱۸۳۶ این شهر بنا شده است . در شمال شبه جزیره ی فلوریو مابین خلیج سنت وینسنت شهر آدلاید و همچنین رشته کوههای کم لافتی واقع شده است.
مسافرت و فریت بار به آدلاید

این شهر به عنوان یک شهر تجاری استرالیای جنوبی و همچنین به عنوان یک مرکز دولتی شناخته شده است . این شهر توانسته است تا از نظر اقتصادی پیشرفت زیادی کند  این شهر دارای آب و هوای فوق العاده ای می باشد که این موقعیت ها سبب شده تا شهر آدلاید را جز ۱۰ شهر برتر دنیا برای زندگی بدانند . در سال ۲۰۱۱ به عنوان بهترین شهر برای زندگی البته در جهان شناخته شده است .

بیشتر افرادی که می خواهند به این شهر سفر کنند از چگونه ای ارسال بار و ارسال اثاثیه منزلشان اطلاعات کافی ندارند . بیشتر افرادی که به این شهر سفر می کنند برای اقامت این شهر را انتخاب کرده اند . ما به شما توصیه می کنیم حتما پیش از اینکه بخواهید به این شهر سفر کنید اطلاعات کافی را کسب نمایید .

فرودگاه بین المللی آدلاید

در استرالیای جنوبی یک فرودگاه اصلی وجود دارد که این فرودگاه آدلاید می باشد . در استرالیا این فرودگاه را به عنوان پنجمین فرودگاه شلوغ می شناسند . در سال ۲۰۱۴ بر اساس آمار و ارقامی که منتشر شده است نشان داده شده که در این فرودگاه حدود ۷۶۹۶۰۰ مسافر در حال رفتو آمد بوده است . از نظر موقعیت مکانی این فرودگاه باید بدانیم که این فرودگاه  و در ۶ کیلومتری از مرکز آدلاید وجود داشته است . از جمله افتخارات این فرودگاه باید به دو نکته اشاره کنیم : در سال ۲۰۰۶  تا در سال ۲۰۰۹ به عنوان بهترین فرودگاه شناخته شده است . در سال ۱۹۵۵ این فرودگاه تاسیس شده است .

کد سازمان یاتا برای فرودگاه آدلاید ADL و کد سازمان ایکائو YPAD می باشد.


تماس با کارشناس فریت بار به استرالیا

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به استرالیا (فریت بار به استرالیا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به استرالیا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به استرالیا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به آدلاید و سایر شهرهای استرالیا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید