ارسال بار به اتاوا , فریت بار به آتاوا

ارسال بار به اتاوا , فریت بار به اتاوا :  در همین ابتدا باید بگوییم که آتاوا پایتخت کشور پهناور کانادا می باشد  و همچنین به عنوان چهارمین شهر بزرگ این کشور محسوب می گردد  . اگر بخواهیم  آتاوا را از نظر مساحتی و جمعیتی بررسی کنیم باید بگوییم که این شهر با مساحت ۲۷۷۸۱۳ کیلومتر مربع خود جمعیتی در حدود ۸۵۹۷۰۴ نفر را دارا بوده است .البته نباید شما این نکته را فراموش کنید که این ارقام و آماری که بیان کردیم به خود این شهر مربوط می شود .  این شهر مرکز مجلس شورای کانادا و دولت فدرال می باشد .

افزون بر مطالبی که بیان کردیم باید بگوییم که دادگاه عالی کانادا نیز در این شهر واقع شده است. یکی از سرد ترین پایتخت های دنیا از لحاظ آب و هوایی شهر آتاوا می باشد . اکثر مردم اتاوا به زبان انگلیسی صحبت می کنند .

موقعیت جغرافیای شهر آتاوا

در این قسمت باید این شهر را از نظر موقعیتی مورد بررسی قرار دهیم که این شهر در شمال شرقی شهر تورنتو و غرب مونترال و در کنار رودخانه ی اتاوا  واقع شده است  همچنین با آنتاریو و کبک هم مرز می باشد .

مسافرت به آتاوا | ارسال بار به پایتخت کاناداپ

یکی از شهرهای برتر آمریکای شمالی  البته از نظر تحصیل شهر آتاوا بوده است  . چندین دانشگاه و کالج در این شهر وجود دارد که همه ساله خود میزبان بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا بوده است . دانشگاه های اصلی این شهر  را می توانیم دو دانشگاه کارلتون و دانشگاه اتاوا بدانیم . از طرف شهرداری این شهر آمار و ارقامی منتشر شد که این امار و ارقام نشان می داد که در حدود ۱۵۰۰۰۰ نفر دانشجو در این شهر در حال تحصیل بوده اند . همه ساله بسیاری از ایرانیان برای اینکه تحصیلات خود را تکمیل کنند به این شهر سفر می کنند پس لازم است بدانید که این شهر همه ساله بسیاری از ایرانیان را میزبانی می کند . به عنوان مثال کیهان کلهر یکی از دانشجویان ایرانی می باشد که از دانشگاه کارلتون در رشته ی موسیقی فارغ التحصیل شده است.

در این بین افرادی که می خواهند برای ادامه تحصیل یا حتی برای مسافرت به این شهر سفر کنند اطلاعاتی در مورد ارسال بار ندارند . ما به شما توصیه میکنیم که حتما پیش از اینکه اقدام به سفر کنید با افراد متخصص و مشاور در شرکت ما در این رابطه اطلاعات کافی را کسب نمایید .

فرودگاه بین المللی مک دونالد کارتیه اتاوا

یک فرودگاه همگانی  در این شهر وجود دارد شاید بارها افرادی که به سفرهای خارجی می روند اسم این فرودگاه بین المللی را که همان فرودگاه مک دونالد کارتیه است را شنیده باشند  که در ادامه باید بگوییم که در انتهای جنوب شهرستان و در ۱۰٫۲ کیلومتری از دریا وجود دارد  و همچنین به عنوان ششم ین فرودگاه پر تردد در  کانادا معروف شده است و هم چنین به عنوان دومین فرودگاه شلوغ آنتاریو نیز می باشد . در سال ۲۰۱۲ بر اساس آماری که گرفته شده است نشان می داد که در حدود ۴۶۸۵۹۵۶ نفر مسافر در این فرودگاه در حال رفتو آمد بوده اند و چیزی بالغ بر ۱۶۰۴۱۳ فروند هواپیما از این فرودگاه به پرواز در آمده اند.

و کد سازمان ایکائو هم برای این فرودگاه CYOW  و کد یاتا برای فرودگاه مک دونالد کارتیه YOW می باشد.

در این فرودگاه یک از دفاتر مرکزی ایر کانادا (شرکت هواپیمایی) وجود داشته است و هم چنین این فرودگاه خانه اصلی هواپیمایی فرست ایر کانادا می باشد .

ارسال بار به کانادا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید