ارسال بار به ادمونتون , فریت بار به ادمونتون

ارسال بار به ادمونتون ، فریت بار به ادمونتون :  در سال ۱۷۹۵  این شهر بنا شده است . در کشور کانادا مرکز استان آلبرتا ادمونتون بوده است . بر روی رودخانه ساسکاچوان شمالی شهر باشکوه ادمونتون قرار گرفته است هم چنین این شهر به عنوان مرکز ادمونتون سرمایه منطقه بوده است که به واسطه منطقه ی مرکزی آلبرتا احاطه شده است .

در سال ۲۰۱۴ طی سرشماری که در شهر ادمونتون انجام شده است چیزی در حدود‌۸۷۷۹۲۶ جمعیت داشته است . البته این از نظر جمعیتی به عنوان پر جمعیت ترین استان آلبرتا و همچنین از نظر شهرداری به عنوان بخشداری بزرگ کانادا بوده است .

در سال ۲۰۱۴ در حدود ۱۳۲۸۳۰۰ نفر در منطقه ی شهری ادمونتون وجود داشته است و از این نظر به عنوان پنجمین منطقه ی شهری کانادا شناخته شده است .  این شهر دارای منابع زیادی از جمله منابع طبیعی و غنی بوده است و همچنین به عنوان دروازه شمال نام برده است . در مناطق شمال غربی این شهر معادن بزرگ الماس در حال استخراج می باشد و همچنین پروژه های استخراج نفت در شمال استان آلبرتا نیز فعال است.

مسافرت به ادمونتون | ارسال بار به ادمونتون (فریت بار به ادمونتون)

قبلا هم گفتیم که شهر ادمونتون به عنوان یکی از شهرهای اقتصادی و مهم آمریکای شمالی به خصوص کانادا بوده است، همچنین از لحاظ فرهنگ هم  به عنوان یکی از بهترین  و  همچنین جالب ترین شهرهای کانادا است ما به شما توصیه می کنیم اگر شرایط سفر به کشور های خارجی را دارید از این شهر زیبا دیدن نمایید . با توجه به تمام مطالبی گکه تا کنون در  این باره برای شما گفتیم باید این نکته را نیز بگوییم که بسیاری از ایرانیان اطلاعاتی در این باره نمی دانند پس به توصیه ما گوش کنید و حتما با مشاورین ما در این باره مشورت کنید .

ارسال بار به کانادا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید