ارسال بار به بریزبن ، فریت بار به بریزبن

ارسال بار به بریزبن ، فریت بار به بریزبن : یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت در استرالیا شهر بریزین می باشد که این شهر در سواحل شرقی کشور واقع شده است . این شهر را به عنوان سرزمین ملکه در این کشور می دانند . این شهر از نظر جمعیتی حدود ۱۸۲۰۴۰۰ نفر جمعیت داشته است که حدود ۹۸۹۱۵۲ نفر در خود شهر ساکن هستند و مابقی این تعداد در اطراف شهر سکونت دارند . این شهر پس از سیدنی و ملبورن به عنوان سومین شهر پرجمعیت در استرالیا شناخته شده است .

ارسال بار به بریزبن

همانطور که همه توریست های عزیز شاید بدانند که این شهر از جمله شهرهای توریستی به شمار می آید ، مثلا در این شهر می توانید به رودخانه و پارک کناره آن اشاره کرد . همچنین این شهر را به عنوان یکی از شهرهای دانشگاهی می شناسند که دانشگاهای معروفی در آن وجود داشته است مانند دانشگاه دانشگاه گریفیت ، دانشگاه کوئینزلند، دانشگاه فناوری کوئینزلند اشاره کرد .

مسافرت به و فریت بار به بریزبن (ارسال بار به بریزبن)

همان گونه که پیش تر از این بیان کردیم که یکی از شهرهای زیبا و بزرگ در استرالیا این شهر است که توانسته است همه ساله میزبان تعداد زیادی از مسافرین عزیز و مهاجرین باشد . این شهر علاوه بر اینکه مناطق گردشگری زیادی داشته است توانسته است از نظر دانشگاهی نیز پیشرفت خوبی داشته باشد و میزبان دانشجویان محترم از سراسر جهان باشد . بسیاری از این افراد گاهی فراموش میکنند که قبل از سفر اطلاعات جامعی در مورد چگونگی ارسال بار(فریت بار)و حمل آن به این شهر کسب کنند . ما به شما توصیه می کنیم حتما پیش از اینکه بخواهیم اقدام به سفر کنید اطلاعات لازم را از مشاورین ما در شرکت کسب نمایید .

فرودگاه بین المللی بریزبن و ارسال بار به بریزبن

این فرودگاه (فرودگاه بریزبن ) در جنوب شرقی کوئینزلند وجود داشته است . در سال ۲۰۱۳ بر اساس آمار و ارقامی که منتشر شده است نشان داده شده است که ۲۱۸۰۰۰۰۰ نفر مسافر به ۴۲ مقصد ملی و ۲۸ مقصد بین المللی جابه جا شده اند . فرودگاه بین المللی بریزبن مرکز هواپیمایی ویرجین استرالیا بوده است و یک مرکز دوم برای هواپیمایی هواپیمایی کوانتس بوده است البته یک مرکز فرعی نیز وجود دارد که برای هواپیمایی جت استار است . در سال ۲۰۱۴ هم مرکز هواپیمایی تایگر ایر استرالیا بوده است  پس در نهایت باید بگوییم که این فرودگاه یکی از فرودگاههای مهم بشمار می رود .

برای فرودگاه بریزبن کد سازمان یاتا BNE و کد سازمان ایکائو هم  YBBN می باشد.


تماس با کارشناس فریت بار به استرالیا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به استرالیا (فریت بار به استرالیا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به استرالیا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به استرالیا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به بریزبن و سایر شهرهای استرالیا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید