ارسال بار به بوستون

ارسال بار به بوستون ، فریت بار به بوستون

ارسال بار به بوستون ، فریت بار به بوستون :  مرکز ایالت ماساچوستس در آمریکا شهر بوستون است .‌ بزرگترین شهر ایالت ماساچوستس این شهر می باشد ، این شهر با مساحت ۲۳۲۱۴ کیلومتر مربع و با جمعیتی در حدود ۶۴۵۹۶۶ نفر  را شامل می شود . در سال ۱۶۳۰ این شهر به واسطه مهاجران پیوریتن  ساخته شد و می توانیم این شهر را به عنوان یکی از قدیمی ترین شهر های آمریکا بدانیم .

ارسال بار به بوستون
البته فراموش نکنید که این شهر دارای بزرگترین مرکزی دانشگاهی می باشد و دانشگاه هاروارد که بزرگترین دانشگاه دنیا می باشد در این شهر واقع شده است .
شاید لازم است تا همه ای ما بدانیم که بزرگترین دانشگاه و بهترین دانشگاه در دنیا چه دانشگاهی است و همیشه برای ما این سوال باشد برای تحصیل کجا را انتخاب کنیم ؟  قطعا شهری با این وجود می تواند از نظر فرهنگی نیز شهری پرتاثیر باشد آن شهر را  می توانیم بوستون بدانیم . البته فراموش نکنید که می توانید به عنوان یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین شهر از نظر مرکز پزشکی دنیا نیز این شهر را به یاد بیاورید .

مسافرت و فریت بار به بوستون ، ارسال بار به بوستون

در این قسمت لازم است تا مطالبی در مورد این شهر بدانیم که این شهر چه فوایدی داشته است و چه مزیتی های دارد .

گاهی شاید در اطرافیان خودتان دیده باشید که شخصی قصد دارد در بیرون از کشور تحصیل نماید ، این شهر (بوستون) به دلیل اینکه دارای دانشگاه بزرگ است می توانند بهترین گزینه برای تحصیل بعضی از افراد باشد . همچنین این شهر به دلیل اینکه دارای قدمت تاریخی است همه ساله افراد زیادی به این شهر برای بازدید سفر می کنند . اما در مورد ایرانیان عزیزی که قصد دارند به این شهر سفر کنند.

باید بگوییم یا دوست دارند که برای اقامت به این شهر سفر کنند یا اینکه قصد تحصیل در این شهر را دارند اما آن مطلبی که در اینجا مهم است این است که خیلی از مسافران شرایط ارسال بار به این شهر را ندارند و اغلب در زمان مواجه شدن با این مسئله دچار مشکل می شوند . شرکت پادمیرا راه برای خدمت رسانی به این عزیزان بهترین روش ارسال بار را در اختیار مسافران عزیز می گذارد.

متقاضیان فریت بار (ارسال بار به صورت هوایی) باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارسال بار به بوستون از ما درخواست این کار را می کنند . تمامی قوانین فریت بار به بوستون مطابق بر قوانین ارسال بار به آمریکا می باشد .

فرودگاه بین المللی بوستون و فریت بار به بوستون

برای این فرودگاه کد سازمان یاتا BOS و برای سازمان ایکائو هم KBOS می باشد.

در شرق بوستون ، ایالت ماساچو فرودگاه بین المللی لوگان بوستون قرار داشته است . البته تا قسمتی در شهر وینتروپ ، ماساچوست در زمینی به مساحت ۲۳۸۴ کیلومتر مربع ساخته شده است . این فرودگاه ۶ باند داشته است .  بزرگترین فرودگاه در نیوانگلند فرودگاه لوگان است . البته مطالبی و ارقامی که گفته شده است در سال ۲۰۱۳ بوده است که میزان تردد افراد در این شهر چیزی حدود ۲۸۹۰۰۰۰۰ نفر مسافر بوده است که این ارقام پس از سال ۲۰۱۴ به تردد ۳۱٫۶ میلیون نفر رسیده است . مرکز هواپیمایی جت بلو این فرودگاه می باشد .


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به بوستون و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید