فریت بار به تورنتو , ارسال بار به تورنتو

فریت بار به تورنتو ، ارسال بار به تورنتو : به عنوان یکی از پر جمعیت ترین شهرهای کانادا و مرکز استان آنتاریو شهر تورنتو می باشد . این شهر ( تورنتو ) یکی پر جمعیت ترین شهر کانادا و مرکز استان آنتاریو می باشد  . این شهر مساحتی در حدود ۶۳۰ کیلومتر مربع داشته است  و هم چنین از نظر جمعیتی چیزی حدود بیش از ۲٫۵ میلیون نفر  جمعیت دارند با این وجود این شهر جزء پنج شهر پر جمعیت آمریکای شمالی به شمار می رود  .

تورنتو در شمال غرب دریاچه ی آنتاریو و در جنوب آنتاریو قرار گرفته است . به عنوان پایتخت اقتصادی کانادا شهر تورنتو را می توانیم نام ببریم  و یکی از مراکز اقتصادی جهان به شمار می رود .
یکی از شهرهای توریستس دنیا تورنتو  می باشد که این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیاری بوده است در ادامه سعی کرده ایم شما را بیشتر با این شهر آشنا کنیم .

برج ملی کانادا | برج سی ان

بزرگترین جاذبه ی گردشگری شهر تورنتو برج ملی کانادا بوده است که از لحاظ ظاهری  این برج با ارتفاع ۵۵۳ پس از برج دبی به عنوان دومین سازه ی بلند دنیا به شمار می رود . در سال ۱۹۷۶ این برج افتتاح شده است و همه ساله چیزی حدود ۲ میلیون نفر توریست برای دیدن این برج به این شهر سفر می کنند  .کاربرد اصلی این برج ، مخابراتی  ، گردشگری ، رستوران بوده است .

از جاذبه های دیگر شهر تورنتو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

تالار شهر  ، میدان یانگ و داندس ( این میدان در نزدیکی مر کز خرید ایتن واقع شده است) ، جزایر زیبای تورنتو ، کیلیساهای قدیمی تورنتو ( کلیسای جامع کاتولیک سنت مایکل و کلیسای سنت جیمز) ، قلعه ی کاسالوما ( این قلعه در مرکز شهر تورنتو قرار دارد) ، موزه ی سلطنتی آنتاریو( به عنوان بزرگترین موزه ی فرهنگ جهان به شمار می رود  ) و ….

ارسال بار به تورنتو ، ارسال بار به تورنتو | ارسال بار پادمیرا راه

یکی از شهرهای که به عنوان پر رفت و آمد ترین شهرها و پر مهاجر ترین شهرها در این کشور می باشد شهر تورنتو می باشد همه ساله مردمان زیادی برای دیدن این شهر به این مکان سفر می کنند . در رابطه با مسافرانی که قصد سفر به این شهر را دارند از جمله دغدغه های که دارند این است که چگونه می توانند وسایل خود را به این شهر ارسال کنند . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با مشاورین ما در شرکت مشورت نمایید .

بسته بندی بار | ارسال بار به تورنتو

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر به وسایلشان آسیبی نرسد که سالم به مقصد برسد . در این رابطه ما باید به شما بگوییم که شرکت ما دارای اصولی ترین و بهترین روش برای ارسال بار می باشد . همچنین برای ارسال نمودن بار از بهترین نوع کارتن ها استفاده می کنند تا بتوانند بسته بندی مناسبی برای تمامی لوازم شخصی ، منزل و …… انجام دهند . و همچنین باید فراموش نکنید که شرکت ما از بهترین و متخصص ترین افراد برای این کار استفاده می نماید .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به تورنتو ، ارسال بار به تورنتو

۱٫    بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در مکان به شکل استاندارد
۲٫    بارگیری جهت حمل بار هوایی
۳٫    انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر جهت ارسال بار به تورنتو : در این موارد بعضی از مسافران برای خود ضروری می داند که حتما به همراه کارشناس در تمامی موارد گمرکی حضور داشته باشند اما بعضی از مشتریان این اصول را به عهده خود کارشناس می گزارند . در هر صورت ما مطابق نظر مشتریان عزیز عمل می کنیم و هدف ما جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.
۴٫    پالت بندی محموله در صورت نیاز : پس از اینکه تمامی موارد گمرکی انجام شد برای اینکه به محموله ها آسیبی نرسد  به پالت بندی محصولات نیاز می باشد . شرکت ما نیز این مسئولیت را نیز بر عهده گرفته است .
۵٫    در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به تورنتو : شرکت ما در کم ترین زمان ممکن  و همچنین با صرفه ترین و کم ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مثل هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا و … را برای ارسال بار به شهر تورنتو بر عهده گرفته است .

**  نکته
قوانین فریت بار به تورنتو (ارسال بار به تورنتو) تابع قوانین فریت بار به کانادا (ارسال بار به کانادا)می باشد و همه ای قوانین فرودگاه های کانادا مانند هم می باشند .

فرودگاه بین اللملی پیرسون تورنتو و خدمات ارسال بار به تورنتو

فرودگاه پیرسون تورنتو بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه کانادا است . در سال ۲۰۱۰ تعداد مسافرینی که در این فرودگاه در حال رفتو آمد هستند چیزی حدود ۳۱٫۹ میلیون نفر ثبت شده است .  و در فرودگاه پیرسون تورنتو در حدود ۴۱۹۰۴۴ مورد حرکت هواپیما گزارش شده است . مدیریت این فرود گاه در سال ۱۹۹۶ برای بهره برداری و نگهداری  به GTAA  منتقل شده است .

 

اطلاعات جامع در مورد فرودگاه پیرسون تورنتو :

کد این فرودگاه در سازمان یاتا : YYZ و در سازمان ایکائو :CYYZ است .
نوع فرودگاه : عمومی است | بین المللی
مالک فرودگاه : ترابری کشور کانادا به شمار می رود .
مدیریت فرودگاه : سازمان فرودگاه های تورنتو بزرگ (GTAA)
موقعیت فرودگاه : میسیسوجا ، آنتاریو
مرکز هواپیمایی های : ایر کانادا  ،  ایر کاندا اکسپرس ، ایر ترانسات  ، کن جت ، فدکس اکسپرس ،سانوبنگ ایرلاین ، وست جت


قوانین ارسال بار به کانادا (ارسال بار به کانادا)


رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا

کشور کانادا خود دارای شهرهای زیبایی و بزرگی می باشد که می توانیم به تو رنتو ، ونکوور ، مونترآل ، کلگری ،ادمونتون، … اشاره کنیم . افرادی که قصد سفر به این شهر را دارند یا می خواهند برای مهاجرت این شهر را انتخاب کنند در زمان گرفتن  ویزا برای این کشور قطعی است که وسایل و لوازم منزلشان برایشان مهم است . برای همین کار باید در زمان اخذ بار باید فکری به حال وسایل خودشان بکنند و برای همین باید به شرکت ها مطمئن مراجعه نمایند .

یکی از قوانین مهم و اساسی  ارسال بار به کانادا بدین گونه می باشد که مسافران پس از ورود اول به کانادا (تاکید میکنیم که : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران ارسال بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند.یکی از  الزامات ارسال بار همین فرم بوده است . مهاجران فرصت داشته اند که تا چهار سال این لوازم و اثاثیه را بدون پرداخت نمودن حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور ارسال کنند . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید  . یا مشورت خود را با وکلایی که در کار اقامت مهاجرین فعالیت می نمایند انجام دهید .

مسافران و مهاجرین عزیزی که قصد دارند به این شهر سفر کنند باید بدانند زمانی قصد دارند باری را از ایران به شهرهای کانادا ارسال کنند باید حتما مدارکی شامل لیست بسته بندی  یا packing List و بارنامه ای را به مهاجر یا ارسال کننده ی بار تقدیم می کنند . زمانی که بار به عنوان مثال به شهر تورنتو میرسد تا ۴۸ ساعت به شکل رایگان و بدون اینکه هیچ هزینه ای پرداخت کنند به منظور انبارداری در فرودگار نگهداری می شود .

بعد از اینکه ۴۸ ساعت از زمان گذشت اگر شخصی به آن مراجعه نکند بر پایه وزن و حجم بار ارسال بار هزینه انبارداری از آنها گرفته می شود . اگر صاحب بار در زمان مشخص شده است به گمرگ فرودگاه مراجعه نکند مبلغی در حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار بابت در یافت قبض انبار و بار نامه به شرکت هواپیمایی باید پرداخت کند این مبلغ هیچ ارتباطی به وزن نداشته است و پرداخت آن ضروری می باشد . اما نباید فراموش کنید درصورتی که بار وزین و حجیم باشد گمرک و قسمت هندلینگ مبالغی را در جهت حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت می نماید .

حمل بار ارسال شده پس از تحویل به محل اقامت

در صورتی که پس از مراحل  ارسال بار انجام شد مسافرین باید این نکته ها را در نظر داشته باشند که به دو صورت می توانند بار خود را از  فرودگاه به محل اقامت خود انتقال دهند .

۱٫     از خود فرودگاه وانت یا ون اجاره کند که عمدتا این کار هزینه ی بالایی داشته است .
۲٫    اجاره روزانه U-Haul که در سایزهای مختلف در دسترس بوده است  . نمونه های از ماشین های اجازه ای هستند  که این شرکت های حمل ونقل داخلی به شکل روزانه و یا ساعتی به مشتریان خود اجاره می دهند  . از نظر هزینه ی هم به صرفه هستند . توصیه شرکت ما به عزیزانی که می خواهند از این کار استفاده کنند این مورد می باشد .

البته نباید این نکته را فراموش کنیم که اگر خود صاحب بار وانت یا ماشین داشته باشد قادر بوده است  بدون هزینه بار خود را به محل اقامت خود جابجا نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید