ارسال بار به دنور ، فریت بار به دنور

ارسال بار به دنور ، فریت بار به دنور : شهر دنور پایتحت ایالت کلرادو در آمریکا بوده است که  برای این ایالت یکی از شهرهای پر جمعیت و بزگترین شهر محسوب می شود این شهر را می توانیم از نظر موقعیتی در فاصله ی ۱۹ کیلومتری از مرکز  و شرق کوهای راکی و در بخش های جنوبی رودخانه دره پلاته بدانیم  . دنور به ناک شهر مایل های نیز معروف شده است به دلیل اینکه این شهر  دقیقا در ارتفاع یک مایلی از سطح دریا قرار گرفته است .

ارسال بار به دنور

در سال ۲۰۱۴ مطابق با آماری که انتشار داده شد  دنور دارای جمعیتی در حدود ۶۶۳۸۶۲ این آمار که بر اساس آن دنور به عنوان ۲۱ امین شهر پر جمعیت ایالات متحده محسوب شده است. همچنین در جنوب غربی ایالات متحده البته بعد از شهرهای فونیکس ، آریزونا و ال پاسو ، تگزاس    سومین شهرستان پر جمعیت بوده است .

مسافرت و فریت بار به دنور (ارسال بار به دنور)

همان گونه که قبلا گفته ایم که دنور در سطح شهرهای پر جمعیت در ایالات متحده قرار کرفته است که همواره مسافرین زیادی به این شهر سفر می کنند و تعداد زیادی از آنها قصد اقامت را داشته اند . در میان این تعداد جمعیت ایرانیان زیادی هم می بینیم که به این شهر سفر کرده اند  اکثر مسافرانی که به این شهر سفر می کنند نمی دانند که چگونه می توانند وسایل خود را به این شهر ببرند و فراموش می کنند که اطلاعاتی در مورد حمل بار (ارسال بار) از شرکت ما بپرسند  و اطلاع دقیق از قانون های جدید را ندارند شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

مسافرین عزیز دقت داشته باشید که تمام قوانین ارسال بار (فریت بار) به دنور ، مطابق بر قوانین فریت بار به امریکا می باشد .

فرودگاه بین المللی دنور و فریت بار

فرودگاه بین المللی دموریک فرودگاه همگانی است که در زمینی به مساحت ۳۴۰۰۰ هکتار احداث شده است که از نظر مساحت بزرگترین فرودگاه در ایالات متحده می باشد.همچنین باند این فرودگاه نیز طولانی ترین باند فرودگاهی در ایالات متحده می باشد. در سال ۲۰۱۴ ‌این فرودگاه به عنوان ۱۸ فرودگاه شلوغ جهان و ۶ فرودگاه شلوغ ایالات متحده آمریکا با ترافیک حدود ۵۳ میلیون مسافر شناخته شد .

مقاصد زیادی را که این فرودگاه با نظم دقیقی دنبال می کند شامل سرایر شمال آمریکا ، آمریکای لاتین ، اروپا و آسیا است . در شمال شرقی دنور این فرودگاه  واقع شده است این فرودگاه توسط وزارت حمل و نقل شهرستان دنور اداره می گردد .


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به امریکا ، ارسال بار به دنور و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید