ارسال بار به دیترویت ، فریت بار به دیترویت

ارسال بار به دیترویت ، فریت بار به دیترویت : در همین ابتدا باید بگوییم که منطقه شهری دیترویت یک منطقه ی ۵٫۳ میلیون نفری می باشد و  از پر جمعیت ترین شهر ایالت میشیگان و وسیع ترین شهرستان در مرز بین ایلات متحده ی آمریکا و کانادا شهر دیترویت است  .  . برای ایالات متحد امریکا دیترویت یک منطقه ی مهم شهری به شمار می رود که در اوایل قرن ۲۰ به وجود آمده است .

این شهر ( شهر دیترویت ) دارای مساحتی  حدود  ۳۷۰٫۰۳ کیلومتر مربع  است که دارای در حدود ۷۰۶۵۸۵ نفر  جمعیت داشته است . این شهر  هم مانند دیگر شهرهای که نام برده ایم از نظر اقتصادی و علمی دارای مناطق زیادی می باشد در ادامه مختصری از این شهرها را بیان می کنیم . یکی از بزرگترین دانشگاهای کشور ، دانشگاه میشیگان  می باشد  که از نظر موقعیتی در محدوده ی بیرون از شهر دیترویت واقع شده است ولی در منطقه ی شهری دیترویت قرار گرفته است  پس در نهایت باید گفت که به عنوان بزرگترین و وسیع ترین  دانشگاه داخلی دیترویت دانشگاه وین استتیت محسوب می شود .

ارسال بار به دیترویت

علاوه بر این مواردی که گفتیم از نظر وضعیت ماشین آلات و …. باید این نکته را مد نظر بگیریم که یکی از مراکز خودرو سازی آمریکا  شهر دیترویت است .  از جمله شرکت های خودرو سازی اکووس ، آتوموتیو ، فورد ، جنرال موتورز و کرایسلر در این شهر قرار  داشته اند . مرکزهای و ادارات و کارخانه های زیاد دیگری برای اشتغال در این شهر قرار داشته اند که البته  به غیر از تاسیسات خودرو سازی در دیترویت محسوب می شوند  این نکته را فراموش نکنید که مرکز بیمارستان هنری فورد از اساسی ترین مراکز درمانی و تحقیقاتی منطقه به شمار می رود.

در نهایت از لحاظ اینکه  با کانادا دیترویت هم مرز بوده است ، به عنوان یک منطقه ی مهم محسوب می گردد  پس می توانیم این شهر را به عنوان یکی از قطب های اقتصادی آمریکا هم به شمار بیاوریم   .

توجه داشته باشید تمام قوانین فریت بار به دیترویت ، مظابق با قوانین ارسال بار به آمریکا می باشد.

مسافرت و فریت بار به دیترویت (ارسال بار به دیترویت)

به علت هم مرز بودن دیترویت با شهر وینزر کانادا می توانیم این شهر را یکی از پر رفت و آمد ترین شهرها بدانیم کهاز این شهر نیز به عنوان یکی از شلوغ ترین شهر یاد می شود .  البته گفتن این نکته در این قسمت خالی از لطف نیست که  اقتصاد خودرویی که بر این شهر حاکم است باعث می شود تا مسافران زیادی برای اقامت این شهر را برای خودشان انتخاب کنند .

علاوه بر این مطالبی که گفته شد این شهر یعنی دیترویت یکی از شهرهای ایالت میشیگان آمریکا می باشد که ایرانیان زیادی در این شهر وجود داشته اند  .  مسافران زیادی هر ساله از کشور به این شهر سفر می کنند  که بیشتر  آنها در واقع مقیم دیترویت بوده اند .  اما در رابطه با مسافرت به دیترویت اساسی ترین مسئله نحوه ی ارسال بار به دیترویت بوده است برای اینکه بیشتر با خدمات شرکت ما آشنا شوید می توانید با مشاورین ما در این زمینه مشورت کنید .

فرودگاه بین المللی دیترویت و فریت بار به دیترویت

در اصطلاح محلی  به فرودگاه دیترویت که به آن فرودگاه مترو هم گفته می شود  در زمینی به مساحت ۷۰۷۲ هکتار ساخته شد  در شهر رومولوس ، میشیگان و در حومه دیترویت قرار گرفته است . شلوغ ترین فرودگاه میشیگان را می توانیم  این فرودگاه بدانیم  و علاوه بر این مطالبی که گفته شده است به عنوان یکی از بزرگترین مراکز حمل ونقل هوایی کشور بوده است .کد سازمان یاتا را می توانیم برای این فرودگاه DTW و کد سازمان ایکائو هم KDTW بدانیم .

این فرودگاه مرکز هواپیمایی دلتا هم است .


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به دیترویت و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید