ارسال بار به سانفرانسیسکو ، فریت بار به سان فرانسیسکو

ارسال بار به سانفرانسیسکو ، فریت بار به سان فرانسیسکو : در ابتدا لازم است کمی در باره این شهر صحبت کنیم و از ویژگی های بارز این شهر مطالبی را خدمت مسافرین عزیز ارائه نماییم . سان فرانسیسکو به عنوان چهارمین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیا |  ایالت متحده آمریکا به شمار می آید  . سان فرانسیسکو چیزی حدود ۷۲۶۴۸۸۷ نفر جمعیت داشته است از نظر موقعیت جغرافیای این شهر در شمالی ترین نقطه ی شبه جزیره سان فرانسیسکو و در کنار خلیج سان فرانسیسکو قرار داشته است  .

ارسال بار به سانفرانسیسکو

می توانیم بعد از نیویورک  این شهر یعنی سانفرانسیسکو را به عنوان متراکم ترین شهر آمریکا از لحاظ جمعیتی به بشمار بیاوریم . اولین افرادی که از اروپا  به سان فرانسیسکو هجرت کردند اسپانیایی ها بودند .

می توانیم به عنوان یکی از توریستی و پر مهاجرترین شهرهای ایالت کالیفرنیاست این شهر را نام ببریم این شهر خود دارای بسیاری مکان دیدنی است که هر کدام از این مکان ها خود دارای جاذبه خاصی است از میان این جاذبه ها می توانیم به پل گلدن گیت  که نه فقط سمبل سان فرانسیسکو می باشد  بلکه پس از مجسمه ی آزادی می توانیم آن را سمبل آمریکا هم بدانیم با این وجود و این مقدمه می توانیم اهمیت این شهر را ببنیم . پل گلدن گیت به عنوان یک پل معلق می باشد که در شهرستان مارین قرار داشته است و  سان فرانسیسکو را به شمال کالیفرنیا متصل می کند  . بر روی تنگه ی گلدن گیت  این پل زده شده است. طول این پل ۲۷۳۷ متر می باشد و ارتفاعش ۶۷ متر است .

از پل های بزرگ و معروف سانفرانسسکو پل بی بریج می باشد  این پل بین سان فرانسیسکو و اوکلند قرار دارد . از نظر گردشگری می توانیم کالیفرنیا  را به عنوان شهرهای بدانیم که از این راه در آمد کلانی کسب می نماید .

در اینجا باید به جزیره ای کوچکی که  در خلیج سان فرانسیسکو  قرار دارد اشاره کنیم این جزیره ی آلکاتراز است  و به عنوان یکی از جذاب ترین مکان های می باشد که در این شهر قرار داشته است و همه ساله افراد زیادی برای دیدن این مکان به این شهر مسافرت می کنند . مساحت این جزیره ۹ هکتار می باشد .

موقعیت جغرافیایی سان فرانسیسکو

از لحاظ موقعیت مداری در  ۳۷ درجه ، ۴۶ دقیقه و ۴۲ ثانیه شمالی و ۱۲۲ درجه ، ۲۵ دقیقه و ۱۲ ثانیه غربی قرار دارد. سان فرانسیسکو در ایالات متحده آمریکا | ایالت کالیفرنیا قرار گرفته است .

ارسال بار به سانفرانسیسکو ، فریت بار به سانفرانسیسکو

یکی دیگر از قطب های توریستی و مهاجر پذیر ایالات متحده سان فرانسیسکو  می باشد و می توانیم پس از لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا این شهر را قطب توریستی بدانیم . این شهر هم مانند شهرهای دیگر سانفرانسیسکو جزء شهرهایی محسوب می شود که همه ساله مسافران و مهاجران ایرانی بسیاری به این شهر سفر می کنند . گاهی در آن ساکن می شود  .

می توان گفت که در ارتباط با مسافرت به سانفرانسیسکو بیشترین و زیادترین مسافرین کشور که تصمیم دارند برای مدت زیادی به آمریکا و شهر سان فرانسیسکو مسافرت کند یا بار ارسال کنند مربوط به این شهر است . البته فراموش نکنید که تعداد زیادی از این مسافرین هیچ اطلاعی از نحوه ای انتقال و حمل بار خود ندارند .  شما می توانید در هر زمانی برای اینکه اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید به کارشناسان ما در شرکت مراجعه فرمایید .

فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو ، فریت بار به سانفرانسیسکو

یکی از پر ترددترین فرودگاه های آمریکا فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو می باشد می توان به  ویلیام پریرا از طراحان این فرودگاه اشاره نمود  کد یاتای این فرودگاه SFO می باشد  و کد ایکائو فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو KSFO است.

فرود گاه بین المللی سان فرانسیسکو در سال ۲۰۱۳ به عنوان هفتمین فرودگاه شلوغ آمریکا و ۲۱ امین فرودگاه شلوغ در جهان مشهور شد .

۷ می سال ۱۹۲۷این فرودگاه در در طمینی به مساحت ۱۵۰ هکتار طراحی شد و سپس بعد از آن شروع به ساخت این فرودگاه کردند . تا سال ۱۹۳۱  این فرودگاه شهری سان فرانسیسکو شناخته شده است و در سال ۱۹۵۵  پس از آن به فرودگاه بین المللی مبدل شد . و پس از آن این فرودگاه برای اینکه عوامل آسایش و رفاه مسافرین عزیز را برقرار کند ویژگی های جدیدی به این فرودگاه اضافه نمود  و پس از آن به یکی از پر تردد ترین فرودگاه های ایالات متحده امریکا مبدل شد . پس بهتر است بدانید که دومین فرودگاه شلوغ  و پر رفت و آمد پس از قزودگاه لس آنجلس در کالیفرنیا این فرودگاه می باشد  .

تمام قوانین ارسال بار به سان فرانسیسکو مطابق با قوانین ارسال بار هوایی به امریکا می باشد .


قوانین فریت بار به آمریکا

زیادترین درخواست ارسال بار از ایران به آمریکا به ایالت کالیفرنیا مربوط می شود و از میان آنها این درخواست ها بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو  مرتبط می شود . اگر بخواهیم به صورت کلی این ارسال بار (فریت بار) را بررسی کنیم باید بگوییم که ارسال آن ها رایگان است ولی اگر این وسایل نو باشد این امکان وجود نخواهد داست و جتما باید به عنوان وسایل دست دوم و استفاده شده محسوب گردد .

البته تعداد زیادی از مسافرین این موضوع را نمی دانند  و فکر می کنند برای آنها هزینه بر دار است  اما دقت داشته باشید که غیر از پرداخت مبلغی حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار آمریکا آن هم برای اینکه قبض  صادر شود از انبار این مبلغ گرفته می شود البته قبض پس از رسیدن بار به فرودگاه  می باشد و دیگر هیچ گونه هزینه ی اضافی چه هزینه های گمرکی چه هزینه های دیگر را شامل نخواهد شد . مسافران قادر هستند تا لوازم شخصی خودشان را به عنوان Used personal effects  ، Used.H.H.goods به بسیاری از شهرهای ایالات متحده امریکا مثل  نیویورک ، واشینگتن،آتلانتا،شیکاگو،لس آنجلس،سانفرانسیسکو،بوستن، تگزاس،پورتلند،سیاتل،میامی و… ارسال بار کنند .

در هر صورت هر کدام از مسافرین عزیز اگر نکاتی را در این باره نمی دانند به آنها توصیه می کنیم که قبل از حرکت از این نکات آگاه شده و اطلاعات کافی را از کارشناس شرکت جویا شوند چرا که هدف اصلی ما جلب رضایت مسافرین عزیز و رفاه آنها می باشد .

برای ارسال بار به شهرهای آمریکا و مطالعه در رابطه با قوانین ارسال به آمریکا می توانید از لینک زیر اطلاعات خود را تکمیل کنید .


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به سانفرانسیسکو و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید