ارسال بار به سن دیگو ، فریت بار به سم دیگو

ارسال بار به سن دیگو | ایالت کالیفرنیا ، آمریکا : سن دیگو را می توانیم از شهر ساحلی  بدانیم که در جنوب ایالت کالیفرنیا و در جنوب غربی آمریکا قرار گرفته است  این شهر با مساحت  ۹۶۴۵۰۶ کیلومتر مربع دارای ۱۳۰۱۶۱۷ نفر بوده است . در ۱۶ ژوئیه ۱۷۶۹ ایت شهر یعنی شهر سن دیگو  ساخته شده است .

ارسال بار به سن دیاگو

دومین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیا  شهر سن دیگو می باشد و هم چنین به عنوان هشتمین شهر بزرگ آمریکا شناخته شده است  . شهر سن دیگو در مکزیک با شهر تیخوانا وصل شده است و همچنین به عنوان هم مرز قرار گرفته اند و از لحاظ رفت و آمد در بین این دو شهر ترددهای زیادی اتفاق می افتد و  از لحاظ اقتصادی هم می توانیم  در زمره شهر های برتر ایالات متحده به شمار بیاید . به گونه ای که می توانیم بگوییم شرکت های بزرگی هستند که در این شهر وجود داشته اند مانند جنرال اتمیکز در این شهر قرار گرفته اند .

مسافرت فریت بار به سن دیگو (ارسال بار به سن دیاگو)

همان طور که همه ی ما می دانیم به عنوان یک شهر ساحلی و زیبا می توانیم به  سن دیگو اشاره کنیم  در طول سال مسافرین زیادی همیشه به این شهر سفر می کنند که در گاهی اوقات بسیاری از ایرانیان به این شهر حتی اقامت می کنند  . حال در ادامه باید بگوییم که که بسیاری از مسافرین این شهر را به عنوان یکی از شهر های که قصد زندگی دارند انتخاب می کنند ولی نمی دانند که چگونه می توانند وسایل خود را به این شهر منتقل کنند . ما به شما پیشنهاد می کنیم که همواره برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در شرکت مشورت کنید .

مسافران محترم توجه داشته باشند که قوانین فریت بار ، ارسال بار به سان دیاگو مطابق بر قوانین ارسال بار به آمریکا می باشد.

فرودگاه بین المللی سن دیگو و فریت باربه سن دیاگو

از لحاظ موقعیتی باید بدانیم که این فرودگاه در ۴٫۸ کیلومتری و در شمال غرب شهر سن دیگو ، ایالت کالیفرنیا قرار گرفته است ، که به واسطه سازمان فرودگاهی سن دیگو اداره می شود  . در ایالات متحده  شلوغ ترین فرودگاه تک بانده تجاری  فرودگاه سن دیگو بوده است و در ادامه باید بدانیم که بعد از فرودگاه گاتویک در جهان به عنوان دومین فرودگاه شلوغ تک بانده محسوب می شود  .به گونه ای که روزانه در حدود ۴۸۰۰۰ نفر مسافر در این فرودگاه  در حال رفت و آمد هستند البته این میزان رفتو آمد نیاز به برنامه ریزی دقیقی داشته است که بر این فرودگاه انجام می شود . در سال ۲۰۱۴  بر اساس آماری که برای این فرودگاه پخش شده است نشان داده شده است که در مجموع ۱۸۷۵۶۹۹۷ مسافر در این فرودگاه در حال رفت و آمد و تردد بوده اند .

در پایان باید بگوییم که این فرودگاه دارای پرواز های داخلی و همچنین پرواز های بین المللی به کانادا ، انگلستان ، مکزیک و ژاپن می باشد .

برای این فرودگاه کد سازمان یاتا SAN و کد سازمان ایکائو هم KSAN بوده است .

تمام قوانین فریت بار ، ارسال بار به سن دیاگو از قوانین ارسال بار به امریکا تبعیت می کنند و مطابق با قوانین هواپیمایی ایالات متحده می باشد.


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به سن دیاگو و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید