ارسال بار به سیاتل

ارسال بار به سیاتل ، فریت بار به سیاتل

ارسال بار به سیاتل ، فریت بار به سیاتل :  بزرگترین و وسیع ترین شهر منطقه شمال غرب اقیانوس آرام شهر سیاتل می باشد . این شهر در کشور آمریکا و در ایالت واشینگتن واقع شده است . از نظر جمعیتی این شهر دارای جمعیتی حدودی ۶۳۴۵۳۵ نفر می باشد و همچنین از نظر مساحتی چیزی حدود ۳۷۰ کیلومتر مربع است . تاسیس این شهر در سال ۱۸۶۹ صورت گرفته است و همچنین یکی از شهرهای اقتصادی آمریکا به شمار می رود .

ارسال بار به سیاتل

به گونه ای که شرکت های بزرگی که در دنیا معروف هستند مانند آمازون و استارباکس و مایکروسافت در این شهر قرار داشته اند البته فراموش نکنید که در این شهر دفتر اصلی هواپیما سازی بوئینگ نیز وجود دارد . در خصوص مراکز دانشگاهی هم نیز دارای مراکز بزرگ علمی و پژوهشی می باشد علل الخصوص که دانشگاه واشنگتن و کتابخانه مرکزی شهر سیتل نیز در این شهر هستند .

مسافرت ارسال بار به سیاتل ، فریت بار به سیاتل

سیاتل شهر بزرگ و بسیار زیبایی است ، این شهر یکی از مراکز اصلی در حوزه فناوری روز کامپیوتر و اینترنت می باشد . شاید در این شهر که برای مدتی  باشید متوجه شوید که تعداد ایرانیان در این شهر زیاد است و حتی می توانیم بگوییم حدود چند هزار نفر هستند که در این شهر می باشند . همه ساله ( البته از سال ۲۰۱۳ تعداد زیادی از ایرانیان  مقیم  این شهر هستند که در شهر جشنواره فرهنگی دایر می کنند  و همچنین همه ساله ایرانیان یا به قصد مسافرت را به‌ به عنوان توریست مهاجرت می کنند .

  اما در این جا آن مساله ای که مهم است این است که آیا می توانیم بار خودمان را به سیاتل ببریم  یا این امکان وجود نداشته است ؟ در پاسخ باید این گونه پاسخ داد که به هیچ عنوان جایی نگرانی نیست و شرکت فریت بار پادمیرا راه توانسته است با اطلاعات کافی برای ارسال بار به این شهر در اختیار مسافران عزیز قرار دهد .

توجه *

مشافرین محترمی که قصد ارسال بار به سیاتل را دارند باید توجه داشته باشند که تمام قوانین ارسال بار به سیاتل همانند و مطابق قوانین ارسال بار به آمریکا (فریت بار به آمریکا ) می باشد و بار نمانه نیز بر این اساس تنظیم می شود .

فرودگاه بین المللی تاکوما سیاتل ، فریت بار به سیاتل

در شمال غربی اقیانوس آرام فرودگاه بزرگی قرار دارد که نام این فرودگاه به عنوان یکی از بزرگترین فرودگاه ها می باشد این فرودگاه تاکوما  نام دارد . این فرودگاه از نظر موقعیت جغرافیای در شهر ایمپونیموس و در حدود ۱۲ مایلی شهر سیاتل قرار داشته است . لازم است بدانیم که فرودگاه اصلی منطقه شهری سیاتل می باشد . مقصدهای که از این فرودگاه پرواز می کنند به سراسر امریکا ، اروپا ، آسیا هستند . در سال ۲۰۱۴ بر اساس آماری که گرفته شده بود میزان تردد مسافران در این فرودگاه به بیش از ۳۷ میلیون نفر مسافر رسیده بوده است .

برای این فرودگاه کد سازمان یاتا SEA   و برای برای سازمان ایکائو KSEA می باشد .

تمام قوانین ارسال بار به سیاتل مطابق بر قوانینی هواپیمایی ایالات متحده امریکا می باشد.


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به سیاتل و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید