ارسال بار به سیدنی ، فریت بار به سیدنی

ارسال بار به سیدنی ، فریت بار به سیدنی : برای شروع در این قسمت باید از این مطلب بگوییم که  سیدنی پایتخت ایالت ویلز جنوبی نو( نیو ساوت ویلز) می باشد  . این شهر به عنوان یکی از بزرگترین و همچنین با قدمت ترین شهرهای استرالیا محسوب می شود و این شهر را با نام نماد استرالیا می شناسند ، همه ساله نیمی از مردمان و مهاجران ایرانی که به استرالیا سفر می کنند در این شهر جایگزین می شوند . این شهر قدمتی حدود ۲۱۸ ساله داشته است  و به عنوان اولین شهری محسوب می شود که همه جهانگردان در ابتدای ورود  به استرالیا به آن شهر قطعا  سفر می کنند .

پل بندرگاه سیدنی به عنوان یکی از شاهکارهای و زیبایی های این شهر می باشد  که نمای جالبی در شب به خود داده است .

ارسال بار به سیدنی

در رابطه با مسافرت  و ارسال بار | فریت بار به سیدنی

اکثر مسافرانی که به این شهر در استرالیا سفر می کنند نمی دانند که چگونه می تواند وسایل خودشان را همراه ببرند ، گاهی پیش می آید که حتی تصور نمیکنند که تمامی وسایل ضرورشان قابل حمل و ارسال به استرالیا می باشد . ما به شما توصیه می کنیم اگر قصد سفر یا مهاجرت به این شهر را دارید حتما قبل  از سفر با مشاورین ما در شرکت مشورت کنید .

فرودگاه سیدنی | ارسال بار به سیدنی

به عنوان یکی از قدیمی ترین فرودگاههای فعال در جهان می توانیم نام فرودگاه سیدنی را بکار ببریم زیرا این فرودگاه از مدت زمان زیادی شروع به فعالیت کرده است  . در سال ۱۹۱۹ فرودگاه سیدنی به واسطه هواپیمایی استرالیا از یک کلوب مسابقه به نام کنسینگتون اجاره شده است  و از آن لحظه به بعد این فرودگاه اقدامات خود را شروع کرده است  .

در سال ۱۹۱۹ با یک پرواز آزمایشی دور فرودگاه اولین پرواز این فرودگاه شروع شد . از سال ۱۹۲۰ پرواز های رسمی این فرودگاه بین فرودگاه ملبورن و آدلاید به شکل منظم و با برنامه ریزی شروع شده است  و پس از این مدت زمان بود که دولت استرالیا خود اعلام کرده بود که مدیریت فرودگاه را برعهده گرفته است . هنگامی که مهاجرت به استرالیا و ارسال بار به استرالیا زیاد شد و همچنین روزانه نیازهای متفاوتی احساس می شد و هم چنین نیاز به بالا رفتن خدمات هوایی مانند ارسال بار و همچنین لازم بود تا بین شهرهای مختلف ارسال بار صورت گیرد نیاز به اجرای دو باند دیگر و هم چنین احداث یک پایانه ترمینالی در فرودگاه احساس شد و در سال ۱۹۴۰۰  این کار با احداث باند های جدید و ترمینال کامل شد  .

و در سال ۱۹۶۳  پس از آن هم باند شمالی – جنوبی فرودگاه شروع شد و دو سال بعد یعنی در سال ۱۹۶۵ ترمینال بین المللی فرودگاه سیدنی هم طراحی و ساخته شد . و پس از آن تکمیل شدن باند سوم فرودگاه سیدنی در سال ۱۹۹۴ هم باند موازی صورت گرفت  . به واسطه دولت استرالیا در سال ۲۰۰۲ فرودگاه سیدنی به بخش خصوصی واگذار شد.

رمینال های مسافربری  فرودگاه سیدنی

فرودگاه سیدنی خود دارای ۳ ترمینال بوده است . این ترمینال به بخش های مختلف تقسیم شده است .

ترمینال شماره ۱) مخصوص پروازهای مسافربری بین المللی
ترمینال شماره ۲) برای پروازهای مسافربری داخلی  و منطقه ای اختصاص
ترمینال شماره ۳) تنها برای پروازهای داخلی با کونتاس( آن را با نام ترمینال داخلی کونتاس می شناسند ).

کونتاس به چه معناست  ؟

کونتاس ، علامت اختصاری « خدمات هوایی سرزمین شمالی و کویینزلند » می باشد که  به همه ی خطوط هوایی استرالیا اشاره داشته است . در سال ۲۰۱۰  طی آمار و ارقامی که منتشر شده است رفت و آمد مسافر  و ارسال بار به سیدنی در فرودگاه سیدنی چیزی در حدود ۳۶ میلیون نفر بود .

ترمینال های ارسال بار | کارگوی فرودگاه سیدنی

فرودگاه سیدنی استرالیا  شامل ۷ ترمینال  مختص ارسال بار می باشد  . بیش از ۴۷۰ هزار تن بار  طی آمار های گرفته شده در سال ۲۰۰۷ در فرودگاه سیدنی جابجا شده است که این بارها شامل ارسال بار های سنگین و سبک و ارسال ارسال بار  اثاثیه  منزل  به سیدنی و هم چنین کارگو (ارسال بار یا فریت بار) بوده است . که البته نباید فراموش کرد که این کالا های هم شامل کالا های وارداتی و هم شامل کالاهای صادراتی بوده است . برای فرودگاه سیدنی رفت و آمد به واسطه قطار شهری و تاکسی ، اتوبوس و سایر ماشین ها به راحتی صورت می گیرد  و برای دوچرخه سواران و پیاده هم چنین راهی را نیز تعبیه نموده اند .

توضیحاتی در رابطه با شرایط فریت بار به استرالیا و شهرهای مختلف آن

از بزرگترین شهرهای استرالیا که مسافرین محترم از ایران قصد عزیمت به آنجا را دارند می تواند سیدنی –ملبورن-آدلاید-بریزبین-پرت و…را نام برد
در رابطه با فریت بار به هر یک از این شهرها با قیمتهای مختلفی انجام می شود که بایستی حتما با مشاورین ما در شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه تماس حاصل نمایید. در واقع هرینه های ارسال بار به شهرهای استرلیا به دلیل فاصله ی زیاد از هم یکی نمی باشد. به جزء هزینه ی فریت بار به ملبورن و سیدنی که تقریبا یکی است .

ارسال بار به استرالیا  | حساسیت گمرکهای استرالیا به محموله ی آلوده

پیش تر در ارتباط با شهرهای دیگر هم گفتیم که حساسیت های خاصی در ارتباط با کالاهای آلوده و زهر آلود وجود داشته است که نباید این کالاها دارای آلودگی اعم از حشرات موزی ، میکروب و… باشند . حتما باید سم زدایی نسبت به این گونه کالاها صورت بگیرد . اگر محموله با بسته بندی چرم باشد سم زدایی برای این محموله ها حتما شکل می گیرد .

البته برای انجام این کار  گمرکات استرالیا مکانی به عنوان مکان قرنطینه داشته است  که هرگونه کالایی را که تشخیص دهند احتمال دارد آلودگی همراه داشته باشد را در آنجا قرنطینه می کنند.

گمرک استرالیا  عموما از جعبه های که مخصوص ارسال بار هستند هیچ ایرادی نمی گیرد (نه کارتنهایی مثل کارتن موز و سایر کارتن های متفرقه ) .
در ادامه باید بدانیم لوازمی که حکم لوازم دست دوم را دارند مانند ظروف شکستنی ، کتاب ، البسه ، ظروف و لوازم آشپز خانه ، کیف و کفش ، لوازم دکوری و… هیچ گونه هزینه ای ندارند و معاف از مالیات خواهند بود  و تنها هزینه ای که به آنها اختصاص داده می شود هزینه ی جزئی هندلینگ فرودگاهی می باشد . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید و اطلاعات دقیقتری را در این بار کسب نمایید .


تماس با کارشناس فریت بار به استرالیا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به استرالیا (فریت بار به استرالیا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به استرالیا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به استرالیا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به سیدنی و سایر شهرهای استرالیا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید