ارسال بار به شیکاگو

ارسال بار به شیکاگو ، فریت بار به شیکاگو

ارسال بار به شیکاگو ، فریت بار به شیکاگو : در ابتدا باید بدانیم بزرگترین شهر ایالت ایلینوی در آمریکا شهر شیکاگو می باشد . در سال ۲۰۱۰ این شهر بر اساس آماری که منتشر شد با مساحت ۶۰۶۱ کیلومتر مربع توانسته بود چیزی حدود ۲۷۰۰۰۰۰ نفر جمعیت را در خود جای دهد که از این نظر این شهر به عنوان سومین شهر پر جمعیت ایالات متحده به شمار می رود علاوه بر اینها در منطقه ی غرب آمریکا نیز به عنوان پر جمعیت ترین شهر شناخته شده است .

ارسال بار به شیکاگو

البته در سال ۱۸۳۷ به طور رسمی اعلام نمودند که این قسمت به عنوان یک شهر محسوب می شود . این شهر یعنی شهر شیکاگو از نظر امور مالی و اقتصادی و تجاری و همچنین ترابری به عنوان یکی از شهرهای مهم آمریکا به حساب می می آید .  البته نباید فراموش کنیم که این شهر یکی از شهرهای است که به عنوان قطب آموزشی این کشور است و همچنین تاثیر گذاری مهمی در سیاست آمریکا داشته است .

این شهر دارای دو فرودگاه مهم می باشد نام این فرودگاهها عبارت اند از : فرودگاه بین المللی می دوی و فرودگاه بین المللی اوهر ، البته نباید فراموش کنیم که فرودگاه بین المللی اوهر به عنوان دومین فرودگاهی در کشور شناخته شده است که پر تردد ترین فرودگاه می باشد .

مسافرت و ارسال باربه شیکاگو ، فریت بار به شیکاگو

پیش تر از این گفتیم که شهر شیکاگو به عنوان قطب تجارتی و فرهنگی و همچنین آموزشی آمریکا به شمار می آید . این شهر دارای مراکز زیادی تحقیقاتی و فرهنگی می باشد که می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

انیستیتوی تکنولوژی ایلینوی ، دانشگاه شیکاگو و دانشگاه نورث وسترن + دانشگاه ایلینوی در شیکاگو و…

اگر شما قصد دارید برای مسافرت طولانی به این شهر سفر کنید باید بدانید که همه ی قوانین و مقرراتی که برای اخذ اقامت در این شهر می باشد همگی مطابق با قوانین آمریکا می باشند . اما همیشه این سوال برای مسافران پیش می آید که چگونه می توانیم به این شهر سفر کنیم و شرایط ارسال بار چگونه است و چگونه می توانیم بار خود را از طریق هوایی (فریت بار ) به این شهر (شیکاگو ) ارسال نماییم .

تمام قوانین کارگو ، ارسال بار ، فریت بار به شیکاگو مطابق با قوانین ارسال بار به امریکا (فریت بار به آمریکا) می باشد .

اطلاعاتی در مورد فرودگاه بین المللی اوهر شیکاگو ، ارسال بار به شیکاگو

همانگونه که همه ای ما شاید بدانیم این فرودگاه (فرودگاه بین المللی اوهر یا اوهیر ) یک فرودگاه همگانی به شمار می رود که  از نظر موقعیت مکانی  در شمال غربی شهر شیکاگو  واقع شده است و از مرکز این شهر   چند کیلومتری  فاصله داشته است . خدمات اولیه این فرودگاه به منطقه شیکاگو ، و همکاری با فرودگاه می دوی که در ۱۶ کیلومتری آن واقع است  می باشد.

فرودگاه می دوی به عنوان دومین فرودگاه در شهر شیکاگو مشغول به کار می باشد و فعالیت های خود را انجام می دهد . باید بدانید که فرودگاه بین المللی اوهر  مهم ترین فرودگاه شیکاگو است .

تا سال ۱۹۹۸ البته پیش تر از فرودگاه جکسون آتلانتا این فرودگاه را به عنوان شلوغ ترین فرودگاه جهان می شناختند . اما شرایط بعد از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۴ با تاسیس فرودگاه بین المللی جکسون آتلانتا عوض شد و این فرودگاه را به عنوان پر تردد ترین فرودگاه می شناسند .

برای فرودگاه بین المللی اوهر شیکاگو کد سازمان یاتا ORD و برای این فرودگاه  کد سازمان ایکائو نیز KORD می باشد .

تمام قوانین ارسال بار به شیکاگو (فریت بار به شیکاگو) منطبق بر قوانین هواپیمایی ایالات متحده امریکا می باشد . و از آن تبعیت می کند.


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به شیکاگو و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به شیکاگو و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید