ارسال بار به لاس وگاس ، فریت بار به لاس وگاس

ارسال بار به لاس وگاس | آمریکا ، ایالت نوادا :  یکی بزرگترین مناطق تفریحی در دنیا لاس وگاس است شاید تا کنون نام این شهر را زیاد به گوش شنیده باشید .  این شهر در آمریکا در ایالت نوادا قرار گرفته است و در سال ۱۹۱۱ به عنوان شهر شناخته شد .این شهر مساحتی حدود ۱۳۵۸ کیلومتر مربع داشته است و همچنین جمعیتی در حدود ۵۸۳۷۵۶ نفر را دارا می باشد .

ارسال بار به لاس وگاس

همانطور که پیش تر گفتیم این شهر به دلیل اینکه یکی از شهرهای تفریحی می باشد  دارای بزرگترین کازینو های جهان است .  این شهر را می توانیم از جمله معروف ترین شهرهای بدانیم که از نظر تفریحی بسیار معروف می باشد و همچنین علاوه بر تفریحی بودن این شهر دارای مراکز آموزشی بزرگی است از جمله دانشگاه نوادا در لاس وگاس یکی از بزرگترین دانشگا های آمریکا می باشد .

مسافرت و فریت بار به لاس وگاس(ارسال بار به لاس وگاس)

بزرگترین مرکز تفریحی ایالات متحده امریکا و جهان  را باید شهر لاس وگاس بدانیم  وبیشتر مسافرانی که وارد این شهر می شوند اکثراً قصد تفریح  یا خوش گزارنی را دارند که به این شهر سفر می کنند از جمله این تعداد زیاد مسافران را می توانیم ایرانیانی بدانیم که همه ساله از کشور خودمان به این شهر سفر می کنند . لاس وگاس را می توانیم از شهر های بدانیم که بسیار ایرانی را هر ساله مسافر خود کرده است اما این مسافرانی در بسیاری از موارد فراموش می کنند که اطلاعات در مورد حمل بار خود (فریت بار ) به این شهر کسب کنند و همواره برای حمل بار خود با مشکل مواجه می شوند شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در این زمینه مشورت نمایید .

تمام قوانین ارسال بار به لاس وگاس ، مطابق با قوانین فریت بار به امریکا می باشد .

فرودگاه مک کاران لاس وگاس و فریت بار به لاس وگاس

فرودگاه اصلی و تجاری لاس وگاس و شهر کلارک  فرودگاه بین المللی McCarran می باشد که این فرودگاه در ایالت نوادا قرار گرفته است این فرودگاه در ۸ کیلومتری جنوب شهر لاس وگاس قرار داشته است . این فرودگاه در ۲۸۰۰ هکتار زمین با چهار باند فرودگاهی و دو ترمینال ساخته شده است  . به واسطه وزارت حمل ونقل شهرستان کلارک این فرودگاه اداره شده است .فرودگاه McCarran  به عنوان بیست و چهارمین فرودگاه شلوغ در جهان به شمار می رود که بر پایه آماری که  در سال ۲۰۱۳ انتشار پیدا کرده است در حدود ۴۱۸۵۶۷۸۷ مسافر در این فرودگاه در حال رفت و آمد بوده اند. ۸ امین فردگاه شلوغ در جهان را می توانیم از نظر حرکت هواپیمای این فرودگاه بدانیم .


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به امریکا ، ارسال بار به لاس وگاس و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید