ارسال بار به ملبورن ، فریت بار به ملبورن

ارسال بار به ملبورن | فریت بار ، حمل بار هوایی :  ملبورن پیش از شهر کانبرا ، به عنوان اولین پایتخت کشور استرالیا به شمار می آید  . مهم ترین شهر فرهنگی استرالیا  را می توانیم ملبورن بدانیم که ملبون خود پایتخت ایالت ویکتوریا بوده است . ملبورن  دارای جمعیتی در حدود ۴ میلیون نفر  می باشد و از نظر مساحتی در حدود ۸۸۰۶ کیلومتر مربع مساحت داشته است  . ملبورن  را می توانیم به عنوان قطب آموزش عالی ، جهانگردی و فرهنگ استرالیا بدانیم . در چند سال اخیر شهر ملبورن از طرف مجله اکونومیست و مرکز مرسر ، بهترین شهر دنیا برای زندگی معرفی شده است .

موقعیت جغرافیای ملبورن

در حدود ۷۰ درصد جمعیت ایالت ویکتوریا را شهر ملبورن  شامل می شود.
ملبورن در جنوب شرقی استرالیا و در طول  یاررا و در کرانه ی خلیج پورت فیلیپ واقع شده است.

مسافرت به و ارسال با به ملبورن

ملبورن شهر از نظر جهانگردی و مسافرت و  همچنین از لحاظ فرهنگی به عنوان یکی از معروفترین شهرهای استرالیا بوده است و از این چند سالی می باشد که این شهر را به عنوان بهترین شهر زندگی می شناسند . ملبورن شهر توانسته است همه ساله مسافرین زیادی را به خود جذب کند و اکثر مسافرانی که به استرالیا سفر می کند دوست دارند در این شهر سفر کند . همچنین ارسال بار به ملبورن نیز یکی از مهمترین کارهایی است که تمام مسافران به این شهر باید انجام دهند.

ارسال بار به ملبورن

فرودگاه بین المللی ملبورن و کارگو (فریت بار)

فرودگاه ملبورن را به عنوان یک فرودگاه همگانی می شناسند . این فرودگاه در حیطه ی مسافربری و ارسال بار فعالیت می کند و دارای یک باند آسفالتی به طول ۲۲۸۶ متر بوده است  . در شمال غربی شهر ملبورن  این فرودگاه وجود داشته است .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه MEL و کد سازمان ایکائو فرودگاه ملبورن YMML است .

تمام قوانین ارسال بار به ملبورن مطابق با قوانین فرودگاهی و هواپیمایی استرالیا و ارسال بار به استرالیا می باشد .


تماس با کارشناس فریت بار به استرالیا

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به استرالیا (فریت بار به استرالیا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به استرالیا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به استرالیا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به ملبورن و سایر شهرهای استرالیا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید