ارسال بار به مونترال , فریت بار به مونترال

ارسال بار به مونترال , فریت بار به مونترال :  پس از تورنتو شهر مونترال به عنوان دومین شهر بزرگ کانادا محسوب می شود همانطور که شاید شما بدانید این شهر بزرگترین شهر استان کبک و هم چنین به عنوان پانزدهمین شهر بزرگ آمریکای شمالی به حساب می آید . اگر بخواهیم این شهر را از لحاظ جمعیتی بررسی کنیم باید بگوییم که در سال ۲۰۱۱ مونترال دارای ۱۶۴۹۵۱۹ نفر جمعیت بوده است .

در جهان پس از پاریس مونترال به عنوان دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان معروف شده است ، ساکنان مونترال در حدود ۶۷ درصد فرانسه زبان می باشند . در این شهر (مونترال ) چهار دانشگاه اصلی وجود داشته است که از بین این دانشگاها دو دانشگاه زبان انگلیسی و دو دانشگاه مونترال زبان فرانسه می باشند و از این نظر باید بگوییم این شهر از شهرهای است که به عنوان شهرهای دانشجو پذیر بوده است ،و این ویژگی در آمریکای شمالی به شمار می آید . پیش شماره تلفن مونترال ۵۱۴ و ۴۶۸ بوده است .

مونترال به عنوان بزرگترین مرکز تجاری و فرهنگی استان کبک ، کانادا به شمار رفته است . موقعیت این شهر (مونترال ) در شرق کانادا و در جنوب غرب استان کبک محسوب می شود . باید بدانیم که مونترال در ۵۳۹ کیلومتری شمال شرقی بزرگترین شهر کانادا(تورنتو) قرار گرفته است و در ۱۹۰ کیلومتری اتاوا یکی دیگر از شهرهای مهاجر پذیر کانادا واقع شده است. از نظر مختصات و جایگاه این شهر بر روی نقشه باید بگوییم که : ۴۵ درجه و ۳۱ دقیقه شمالی ، ۷۳ درجه و۳۹ دقیقه ی غربی قرار گرفته است .

ارسال بار به مونترال و مسافرت به کانادا

می توانیم بگوییم که مونترال پس از تورنتو به عنوان بزرگترین شهر مهاجر و توریست پذیر کانادا محسوب می گردد . یکی دیگر از شهرهای که امروز خیلی از ایرانیان و مردم جهان به آن سفر می کنند مونترال است . در رابطه با مسافرت به این شهر باید بگوییم که بسیاری از مسافران هیچ آگاهی در مورد این موضوع ندارند که چگونه می توانند وسایل خودشان را همراه ببرند ما به شما توصیه میکنیم در این گونه موارد با مشاورین ما در شرکت تماس بگیرید تا بتوانید با آگهی لازم به این شهر سفر کنید .

فرودگاه بین‌المللی مونترال | فرودگاه پییر الیوت ترودو

کد فرودگاه بین المللی مونترال در سازمان یاتا : YUL و در سازمان ایکائو : CYUL می باشد.

یدر این قسمت باید به عنوان یک فرودگاه باربری همگانی فرودگاه بین المللی مونترال را نام ببریم این فرودگاه در سال ۱۹۴۰ ساخته شده است که دارای یک باند آسفالت و بتن به ۳۳۵۳ متر بوده است . این فرودگاه نیز که یک فرودگاه بین المللی در مونترال محسوب می شود در ارتفاع ۳۶ متری از سطح دریا وجود دارد . مالکیت این فرودگاه به Transport Canadaبر می گردد .این فرودگاه از نظر نامگذاری به به نام نخست وزیر معروف کانادا نام گذاری شده است.( ژورف فلیپ ایو الیوت ترودو).

ارسال بار به کانادا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید