ارسال بار به نیویورک ، فریت بار به نیویورک

ارسال بار به نیویورک ، فریت بار به نیویورک : نیویورک به عنوان پر جمعیت ترین شهر ایالت نیویورک و آمریکا بشمار می رود . اگر بخواهیم شهری را در میان شهرهای آمریکا نام ببریم که از نظر اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی شهری فعال در جهان می باشد باید نام این شهر ( نیویورک ) را بر زبان بیاوریم .

این شهر تشکیل شده از ۵ ناحیه برانکس ، بروکلین ، منهتن ، کوینز واستاتن آیلند می باشد .  باید دقت کنید که این شهر از نظر سیاسی و اقتصادی بودن به عنوان پایتخت جهان شناخته می شود .

ارسال بار به نیویورک

نیویورک یکی از شهرهای وسیع از شهرهای جهان می باشد که با داشتن مساحتی چیزی حدود۱۱۳۲۷ کیلومتر مربع به عنوان وسیعترین شهر جهان نامیده می شود . اگر بخواهیم از نظری تولید ناخالص آن را با شهر قدرتمندی مثل روسیه مقایسه بکنیم باید بگوییم که تولید ناخالص این شهر برابر با کشور نامبرده ( روسیه ) می باشد . این شهر حدود ۲۰ میلیون نفر جمعیت دارد البته این آمار و ارقام به سال ۲۰۰۷ مرتبط می باشد .   البته این همه توضیحات مربوط به این شهر نمی باشد بلکه می تواند گوشه ای از ویژگی های این شهر باشد . نیویورک از نظر خط مترو هم طولانی ترین حط متروی جهان را به خود اختصاص داده است . بزرگترین بازار بورس دنیا را باید بازار بورس نیویورک بدانیم.( وال استریت).

شاید بارها نام مجسمه ی آزادی که نماد ایالات متحده آمریکا را به گوش شنیده باشید که این مجسمه در این شهر قرار داشته است و همچنین مرکز اصلی سازمان ملل متحد در کشور نیویورک واقع شده است .

مسافرت و فریت بار به نیویورک (ارسال بار به نیویورک)

نیویورک نیز از جمله شهرهای است که در این سال ها از نظر اقتصادی ، قرهنگی ،سیاسی پیشرفت زیادی داشته است و همچنین از نظر جهانگردی به عنوان برترین شهر در این زمینه ها معرفی شده است البته با این وجود دیگر باید پی ببریم که این شهر همه ساله میزبان تعداد زیادی از ایرانیان می باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد سفر به خارج از کشور دارید می توانید از این شهر گردشگری بازدید بفرماید.

برای آشنایی با هزینه های فریت بار ، ارسال بار به ویژه ارسال بار به امریکا می توانید از لینک ها استفاده کنید .

فرودگاه بزرگ بین المللی جان اف کندی نیویورک ، فریت بار به نیویورک

در کشور نیویورک فرودگاهی قرار دارد که این فرودگاه با نام جان اف کندی نیویورک در کویینز، نیویورک و در ۲۰ کیلومتری جنوب شرقی ناحیه منهتن واقع شده است .
در سال ۱۹۴۸ فرودگاه جان اف کندی افتتاح شده است .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه JFK و کد ایکائو نیز برای این فرودگاه KJFK می باشد .

تمام قوانین ارسال بار ، فریت بار به نیویورک از قوانین ارسال بار به امریکا (ایالات متحده) پیروی می کند.

این فرودگاه به عنوان شلوغ ترین فرودگاه و پر تردد ترین فروگاه و همچنین  در ایالات متحده آمریکا به عنوان دروازه ی هوایی معرفی شده است . در سال ۲۰۱۴ بر اساس آماری که ارائه شده است میزان تردد مسافرین در این فرودگاه حدود ۵۳۲۵۴۳۶۲ بوده است البته این فرودگاه هم با بیش از ۷۰ شرکت هواپیمایی همکاری می نماید . این فرودگاه را یکی از چهار فرودگاه در آمریکای شمالی باید بدانیم که برای ۶ قاره جهان البته به صورت منظم و با برنامه ریزی دقیق سرویس دهی می نماید . این فرودگاه به عنوان مرکز هواپیمایی آمریکا ایرلاینز ، هواپیمایی دلتا و هواپیمایی جت بلو می باشد و همچنین دارای ۴ باند می باشد .


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به شیکاگو و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید