ارسال بار به هالیفاکس , فریت بار به هالیفاکس

ارسال بار به هالیفاکس , فریت بار به هالیفاکس : در سال ۱۷۴۹ شهری به اسم هالیفاکس در نزدیکی دومین لنگرگاه طبیعی بزرگ جهان ساخته شد این شهر با توجه به موقعیتی که بر آن حاکم بود چیزی در حدود ۲۸۵۸۳۱ نفر را در خود جایی داده است که این ها همه موجب شد تا به عنوان یکی از پر جمعیت ترین بندرگاه های کانادا محسوب شود . با این وجود هم اکنون ایت شهر را می توانیم از جمله شهرهای بزرگیین شهر آتلانتیک کانادا بدانیم که   از شهرهای پر رفت و آمد بنادر شرق آمریکای شمالی نیز به شمار می آید . این شهر دارای زیبایی فوق العاده ی نیز می باشد که می توان به سواحل اقاینوس آرام در این بندرگاه‌ اشاره کرد .

بیشتر مردمی که در این شهر زندگی می کنند اصالتا اسکاتلندی‌هستند .

مسافرت و ارسال بار به هالیفاکس

این شهر (هالیفاکس)خود دارای موقعیت های اقتصادی زیادی می باشد که شاید بدانید که شهر هالیفاکس از بهترین و مهمترین بندر گاه های تجاری کانادا به شمار می رود . بیشتر افرادی که همه ساله به این شهر سفر می کنند برای موقعیت های اقتصادی عازم این شهر می شوند . افراد ایرانی زیادی را می بینیم که به این شهر یا مهاجرت کرده اند یا برای مدتی سفر می کنند اما انها هم هیچ اطلاعاتی در زمینه حمل بار خود به این شهر ندارند . ما به شما توصیه می کنیم حتما با شرکت ما در زمینه ارسال بار به این شهر مشورت کنید .

فرودگاه بین المللی هالیفاکس| فریت بار به هالیفاکس

این فرودگاه از لحاظ نام گذاری به نام هفدهمین نخست وزیر نووااسکوشیا و رهبر حزب محافظه کار پیشرو فدرال کانادا نام گذاری شده است .  از لحاظ موقعیتی باید بگوییم که این فرودگاه در اینفیلد وجود داشته است  و در خدمت هالیفاکس نووااسکوشیا و همچنین استانها و شهرهای ساحلی همسایه می باشد .

این فرودگاه از سال ۲۰۰۰ وارد فرودگاههای بین المللی کانادا شده است . سازمان حمل و نقل کانادا  به عنوان مالک فرودگاه بین المللی هالیفاکس شناخته شده است . هشتمین فرودگاه پر تردد کانادا از لحاظ مسافر این فرودگاه می باشد در سال ۲۰۱۴ بر اساس آماری که منتشر شده است  بیشتر از ۳۶۶۳۰۳۹ نفر مسافر در این فرودگاه در حال رفت و آمد بوده اند و از این فرودگاه در حدود ۸۳۳۴۷ فروند هواپیما حرکت کرده است.این فرودگاه مرکز هواپیمایی های کانادا اکسپرس ، کت جت ، اسکای لاین اکسپرس و ماریتیم ایر چارتر است .

فرودگاه بین المللی رابرت ال استانفیلد یا فرودگاه بین المللی استانفیلد دارای کد سازمانی یاتا  YHZ و کد سازمان ایکائو CYHZ  است .

ارسال بار به کانادا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید