ارسال بار به همیلتون , فریت بار به همیلتون

ارسال بار به همیلتون , فرستادن بار به همیلتون , حمل بار به همیلتون , ارسال وسایل منزل به همیلتون , فریت بار به همیلتون , هزینه ارسال بار به همیلتون : شهر همیلتون ،مرکز استان و پرجمعیت ترین شهرستان منطقه وایکاتو، که واقع در جزیره شمالی نیوزیلند میباشد و آن چهارمین شهرستان پرجمعیت کشور نیوزیلند میباشد که بر اساس آمار در سال ۲۰۰۹ حدود ۲۰۰٬۷۰۰ نفر جمعیت دارد.این شهرستان شامل زمینی به مساحت حدود ۱۱۰ km2 است (۴۲ مایل مربع) . در ابتدا شهر همیلتون یک مرکز خدمات کشاورزی بوده که امروزه در حال توسعه میباشد که به عنوان سریع ترین منطقه در حال رشد ،سوم شده است.همیلتون دارای آب و هوای اقیانوسی است که شامل تابستانهای گرم و زمستانهای سرد میباشد. بالاترین درجه حرارت ثبت در همیلتون ۳۴٫۷C، و سردترین دمای ۹٫۹C- بوده است .

دانشگاه وایکاتو در شهر همیلتون یکی از دانشگاه های شناخته شده در جهان است و این شهر مرکز اصلی تحقیقات و نوع آوریها در زمینه کشاورزی نیوزلند میباشد آموزش و پرورش و تحقیق و توسعه نقش مهمی در اقتصاد همیلتون ایفا کرده در صورتی که در حدود ۴۰،۰۰۰ دانش آموزان سوم و ۱۰۰۰ دانشمندان دکتری واجد شرایط را داراست. همین چنین در این شهر سالانه میزبان نمایشگاه های کشاورزی و غیره است. بسیاری از جاذبه های شهر واقعدر کمربند قدیمی، از جمله همیلتون باغ، وایکاتو ورزشگاه، سدون پارک، بنیانگذاران تئاتر و همیلتون دریاچه دامنه است.

مسافرت و فریت بار به همیلتون , ارسال بار به همیلتون

این شهر در فاصله ۱۲۵ کیلومتری شهر اوکلند قرار دارد پس مورد توجه برای زندگی میباشد که بر اساس آمار سرشماری رسمی ، جمعیت همیلتون را ۶۹٫۵٪ اروپایی، ۲۱٫۳ درصد مائوری(مردم بومی نیوزیلند)، ۱۳٫۸٪ آسیایی، ۵٫۱٪ مردم اقیانوس آرام و ۲٫۰٪ خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقایی میباشد و حدود ۲۴٫۰ درصد از جمعیت همیلتون در خارج از کشور به دنیا آمده اند.اکثر ایرانیانی که به کشور نیوزلند مهاجرت می کنند یا مسافرت بلند مدت به این کشور را دارند به شهر همیلتون می روند .در زیر به نحوه ی ارسال بار به همیلتون را توسط خدمات بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه اشاره ای می کنم.

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به همیلتون| نیوزلند

بسته بندی بار | ارسال بار به همیلتون

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به همیلتون به آن ها آسیب وارد شود . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر همیلتون را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به همیلتون

بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد

بارگیری جهت حمل بار هوایی

انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت فریت بار پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آوکلند : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به همیلتون را بر عهده دارد .

** توجه

قوانین فریت بار به همیلتون تابع قوانین فریت بار به نیوزلند می باشد و تمام قوانین ارسال بار   فرودگاه های نیوزلند یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی همیلتون

فرودگاه بین المللی همیلتون واقع در ۱۴ کیلومتری جنوب شهرستان همیلتون در منطقه وایکاتو در ارتفاع ۵۲ متری از سطح دریا قرار دارد. فرودگاه همیلتون دهمین فرودگاه شلوغ در نیوزیلند از لحاظ مسافر است.بر اساس آمار در سال ۲۰۱۱ فرودگاه دارای ۳۱۶،۰۰۰ مسافران داخلی و ۴۶۰۰۰ مسافران بین المللی بوده است.همچنین این فرودگاه یک مرکز آموزش نیوزیلند از CTC حمل و نقل هوایی است. CTC یک سازمان آموزش پرواز بریتانیا است که خلبان تازه آموزش دیده به خطوط هوایی متعددی در سراسر جهان منتقل میکند .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه NZHN می باشد و برای سازمان ایکائو نیز HLZ است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید