ارسال بار به هیوستون ، فریت بار به هیوستون

ارسال بار به هیوستون ، فریت بار به هیوستون :  چهارمین شهر پر جمعیت ایالات متحده هیوستن است ، هیوسن با جمعیتی بالغ بر ۶۳۱۳۱۵۸  نفر توانسته است به عنوان چهارمین شهر پر جمعیت ایالات متحده شناخته شود  و در واقع این شهر به عنوان پر جمعیت ترین شهر ایالت تگزاس  به شمار می رود . هم چنین بزرگترین شهر در جنوب ایالات متحده آمریکا هیوستن می باشد  با توجه به مواردی که گفتیم می توانیم بگوییم که این شهر دارای مراکز و مکان های مهمی است بی شک شهری به این تعداد جمعیت دارای مهاجرین و مسافرین زیادی می باشد  .

ارسال بار به هیوستون

این شهر در در سال ۱۸۳۶ بنا شده است و از نظر موقعیت مکانی کنار رودخانه آلینس لندینگ می باشد و همچنین باید توجه داشته باشیم که این شهر در کنار خلیج مکزیک قرار گرفته است  و به عنوان یکی از زیباترین شهر های ساحلی و زیبای ایالات متحده بشمار رفته است . رشد جمعیت در این منطقه به شدت به دلیل موقعیت بندری و داشتن ذخایر نفت در این منطقه افزایش یافته است و همانطور که پیش تر گفتیم که یکی از شهرهای پرجمعیت بشمار می رود  . در جهان این شهر  به عنوان یکی از بزرگترین مرکز پزشکی – تحقیقاتی شناخته شده است  و در واقعا این شهر هم مرکز فضایی جانسون( مرکز کنترل ماموریت های ناسا) نیز می باشد.

توجه کنید که این شهر ( منظور همان شهر هیوستن است ) و همچنین این ایالت (منظور ایالت تگزاس است)  دارای جمعیتی بی شماری ایرانی است  . توسط چند خانواده ی ایرانی در این شهر نمایشگاه آثار هنری اسلانی در موزه هنرهای عالی هیوستن راه اندازی شد و از طرف میراث فرهنگی هیوستن حمایت مالی این نمایشگاه در واقع حمایت شد .

مناطق دیدنی شهر هیوستون ، مسافرت به هیوستن

در هر سال ما شاهده تعدادی زیادی از ایرانیان هستیم که  به این شهر مهاجرت یا مسافرت می کنند  هیوستن از نظر اقتصادی محکم و هم چنین  از نظر گردشگری و مهاجرت بسیار قوی می باشد.

ورزشگاه مینت مید پارک

در سال ۲۰۰۰ مینت مید پارک تاسیس شده است . شاید شما نام این ورزشکار را شنیده باشید این ورزشگاه در واقع برای بازی بیسبال طراحی  و ساخته شده است و از نظر جمعیتی هم  ۴۲۰۰۰  نفری است  . این ورزشگاه نیز از نظر ظاهری سر پوشیده می باشد  و همچنین از نظر روباز بودن نیز این قابلیت را داشته است  .

هیوستن گالریا ، در هیوستون

هیوستن گلری در سال ۱۹۷۰ تاسیس شد. در ایالت تگزاس بزرگترین مرکز خرید را می توانیم مرکز خرید هیوستن گالریا بدانیم این مرکز خرید هم کاملا سرپوشیده است  و بنای این مرکز خرید در زمینی به مساحت ۲۲۲۹۶۰ متر مربع پایه گزاری شده است  و از لحاظ وسعت و بزرگی در کل ایالات متحده آمریکا ، هفتمین رتبه را داشته است .

خدمات ارسال بار به هیوستن توسط شرکت پادمیرا راه

بسته بندی بار ، ارسال بار به هیوستون (فریت بار به هیوستن)

مسافران زیادی همواره استرس و اضطراب دارند که آیا می توانیم وسایل خودمان را صحیح و سالم در مقصد تحویل بگیریم . شرکت ما همیشه سعی بر این داشته است که این امر را برای مشتریان عزیز مهیا سازد .

ما همواره با بهره گیری از بهترین روش ها و اصولی ترین روش ها در پی این موضوع هستیم که رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماییم.

شرکت ارسال بار و فریت بار پادمیرا راه برای بسته بندی نمودن لوازم منزل و لوازم شخصی و ….. از بهترین کارتن های ارسال بار و همچنین از متخصص ترین و با تجربه ترین افراد در این زمینه استفاده می کنند تا بتوانند موجب رضایت مسافرین عزیزی باشد که قصد دارند مدت طولانی را سفر کنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این حیطه با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سایر خدمات پادمیرا راه برای ارسال بار به هیوستن

۱٫    بسته بندی نمودن تمامی  لوازم منزل شامل  ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و… در مکان مورد نظر به شکل استاندارد

۲٫    بارگیری جهت حمل بار هوایی

۳٫    انجام کلیه امورمربوط به گمرک با حضور مسافر یا بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران خود دوست دارند در تمامی مراحل حضور داشته باشند اما برخی دیگر نیز می باشند که برای حضور در انجام مراحل ضروری نمی بینند در هر صورت ما وظیفه داریم مطابق میل مشتریان عزیز رفتار کنیم . مهمترین مسئله رضایت مشتری خواهد بود .

۴٫    اگر نیازی به وجود بیاید باید محموله را پالت بندی نماییم : گاهی نیز ممکن است به پالت بندی محموله نیاز شود در این گونه موارد شرکت ما خود مسئولیت پالت بندی را برعهده گرفته است .

۵٫    برای ارسال بار به هیوستون در پایان به گرفتن بارنامه احتیاج داریم : شما می توانید در کم ترین زمان با صرف کمترین هزینه ها مسئولیت گرفتن بار نامه  شرکت های هواپیمایی مثل هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای ارسال بار به هیوستن به شرکت ما بسپارید .

**  توجه

قوانین ارسال بار به هیستون تابع قوانین فریت بار به آمریکا است  و همه ای قوانین فرودگاه های ایالات متحده آمریکا نیز همه یکسان هستند.

فرودگاه بین المللی جرج بوش هیوستن ، فریت بار به هیوستون

در بخش شمالی شهر هیوستن ایالت تگزاس | آمریکا فرودگاه بین المللی جرج بوش واقع شده است. یکی از پر رفت و آمد ترین و همچنین شلوغ ترین فرودگاه های دنیا این فرودگاه به شمار می رود .  در حدود ۴۰۱۸۷۴۴۲  مسافر در سال ۲۰۱۱ در این فودگاه در حال رفتو آمد بوده اند  و در حدود ۵۲۸۷۲۲ هواپیمای مسافربری | کارگو | ارسال بار و خصوصی از این فرودگاه به پرواز در آمده اند. برای فرودگاه بین المللی جرج بوش هیوستن کد سازمان یاتا : IAH  است و  کد ایکائو :KIAH می باشد .

به عنوان یک فرودگاه همگانی به  فروگاه جرج بوش هیوستن می توانیم اشاره کنیم  . و مرکز هواپیمایی بزرگ یونایتد ایرلاینز این فرودگاه است . مختصات دقیق و کامل فرودگاه روی دار بدین شکل است :  ۲۹ درجه ، ۵۹ دقیقه و ۴ ثانیه شمالی  | ۹۵ درجه ، ۲۰ دقیقه و ۲۹ ثانیه غربی می باشد.

زیادترین درخواست برای ارسال بار(فریت بار)از کشور ایران به آمریکا به ایالت کالیفرنیا و بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو مرتبط است . به صورت کلی انتقال دادن لوازم شخصی و اثاثیه منزل به آمریکا برای افرادی که قصد دارند به این کشور مهاجرت کنند رایگان می باشد . بسیاری افراد بر این باورند که نمی توانند وسایل خود را همراه خود ببرند. اما اگر این وسایل جز لوازم دست دوم و استفاده شده به حساب بیاید می توانند آنها را همراه خود ببرند . اما اگر جزیی از این ها محسوب نشوند باید مبلغی حدود حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار آمریکا جهت صادر شدن  قبض انبار بعد از رسیدن بار به فرودگاه ، هزینه ی دیگری (هزینه های گمرکی ) ندارد.

مسافران می توانند لوازم شخصی خود را به عنوان Used personal effects  ،  Used.H.H.goods به بسیاری از  شهرهای ایالات متحده امریکا مثل نیویورک ، واشینگتن،آتلانتا،شیکاگو،لس آنجلس،سانفرانسیسکو،بوستن، تگزاس،پورتلند،سیاتل،میامی و… ارسال  نمایند .

برای دریافت اطلاعات کافی در رابطه با ارسال بار به امریکا می توانید از لینک اقدام کنید .


تماس با کارشناس فریت بار به آمریکا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به آمریکا (فریت بار به امریکا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به امریکا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به امریکا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما فریت بار به امریکا ، ارسال بار به هیوستون و سایر شهرهای ایالات متحده امریکا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید