ارسال بار به واشینگتن ، فریت بار به واشنگتن

ارسال بار به واشینگتن ، فریت بار به واشنگتن :  شاید بارها شما  در تلویزیون یا در اخبارها نام واشنگتن را شنیده باشید باید همه ما بدانیم که  واشینگتن پایتخت آمریکا می باشد  ، بر پایه قانون اساسی این کشور در سال ۱۷۹۰ این شهر را به عنوان پایتخت معرفی کردند . این شهر در ساحل شرقی کشور آمریکا قرار داشته است . بر اساس این قانون واشنگتن بخشی از هیچ ایالتی به شمار نمی آید و تنها برای نظارت این شهر بر عهده کنگره ایالات متحده می باشد . جالب است بدانید نام این شهر به افتخار جورج واشینگتن نام گذاری شده است . به طور رسمی در سال ۱۹۷۱ به عنوان پایتخت آمریکا شناخته شد.

ارسال بار به واشینگتن

در سال ۲۰۱۱ واشینگتن   از نظر جمعیتی در حدود ۶۱۷۹۹۶ نفر بوده است و این شهر جز شهرهای پر جمعیت آمریکا بوده است ولی اگر بخواهیم از نظر منطقه ای آن را بررسی نماییم باید بگوییم جا جمعیتی حدود ۵٫۶ میلیون نفر به عنوان هفتمین منطقه پر جمعیت آمریکا شناخته شده ایت . البته نباید فراموش کرد که این شهر از لحاظ اقتصادی بسیار قدرتمند می باشد و به گونه ای که فقط قدرت اقتصاد کشوری آن را می توانیم شبیه مراکش بدانیم .

واشینگتن از لحاظ موقعیتی

شهر واشینگتن در بین دو ایالت ویرجینیا و مریلند می باشد  و همچنین این شهر در شرق ایالات متحده آمریکا واقع شده است .

ارسال بار به واشنگتن ، فریت بار به واشینگتن

واشینگتن هم مانند دیگر شهرهای آمریکا  از جمله شهرهای است که مسافران و مهاجرین زیادی را هر ساله به خود جذب می نماید پس همه ما باید بدانیم که مسافران زیادی هستند که این شهر را محلی برای سکونت خود یا برای مسافرت انتخاب می کنند . در بین این انبوه مسافران بیشماری را می توانید ببنید که همواره در فکر هستند که چگونه می توانند وسایل خود را به این شهر ببرند . ما به شما توصیه می کنیم که اگر قصد سفر به این شهر را دارید همواره با کارشناس ما در شرکت تماس بگیرید  . این کارشناسان همواره آماده پاسخگویی به شما مسافرین محترم می باشند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار ، هزینه های ارسال بار و نیز فریت بار می توانید با ما تماس بگیرید :

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

فرودگاه بین المللی دالاس واشنگتن ، فریت بار به واشینگتن

بد نیست در اینجا به توضیحاتی در مورد فرودگاه واشینگتن بپردازیم . کد سازمان یانا برای برای این فرودگاه IAD و کد سازمان ایکائو نیز برای فرودگاه بین المللی واشینگتن KIAD می باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی این فرودگاه در ۴۰ کیلومتری غرب واشینگتن دی سی و در ایالت ویرجنیا قرار گرفته است . لازم است بدانید که این فرودگاه بیش از ۲۰ شرکت هواپیمایی در سراسر دنیا و بیش از ۱۰شرکت هواپیمایی مسافر را جابه جا می کند . این فرودگاه دفتر مرکزی و اصلی شرکت هواپیمایی یونایتد در شرق آمریکا می باشد .

البته گفتن این نکته در این قسمت خالی از لطف نیست که این فرودگاه آمارجابه جایی بیشترین مسافران را به خود اختصاص داده است .

قوانین مربوط به ارسال بار به امریکا را می توانید از این لینک دنبال کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید