ارسال بار به ونکوور , فریت بار به ونکوور

ارسال بار به ونکوور , فریت بار به ونکوور : این شهر (ونکوور ) یکی از مهم ترین شهر بندرگاهی و بزرگترین کلانشهر غرب کانادا به شمار می آید  . ونکوور در استان بریتیش کلمبیا وجود دارد . کلانشهر ونکوور با ۱۱۴٫۶۷ کیلومتر مربع چیزی در حدود جمعیتی در حدود ۵۹۷۸۹۱ نفر را دارا می باشد  .

موقعیت جغرافیایی کلان شهر ونکوور

از نظر موقعیتی اگر بخواهیم این شهر را بررسی کنیم باید بگوییم ونکوور بین دلتای رودخانه فریزر در جنوب و خلیج برووارد در شمال واقع شده است . این شهر از لحاظ آب و هوایی معتدل بوده است . موقعیت برپایه مدار : ۴۹ درجه  و  ۱۶ دقیقه غربی ، ۱۲۳ درجه و ۷ دقیقه شمالی . ارتفاع ونکوور از دریا ۱۶۷ متر می باشد .

ارسال بار به ونکوور | مسافرت به کانادا

باید دقت کنید که ونکوور و مونترال را می توانیم از جمله مکان های بدانیم که قطب توریستی و مهاجر پذیر کانادا محسوب کنیم . ونکوور از جمله شهرهای است که همه ساله مسافران زیادی را در خودش جای داده است . البته مسافرین زیادی در این مابین وجود دارد که مدت زیادی را برای اقامت در این شهر می پذیرند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با مشاورین ما در شرکت ارتباط برقرار کنید .

فرودگاه بین المللی ونکوور و ارسال بار به ونکوور

یکی اززیبا ترین فرودگاه های جهان فرودگاه ونکوور بوده است . به عنوان یک فرودگاه بین المللی و همگانی می توانید فرودگاه ونکوور را نام ببرید   ( کارگو ، فریت بار و مسافربری و…)

برای فرودگاه بین المللی ونکوور کد سازمان یاتا YVR است ، این فرودگاه دارای یک باند فرود بتن داشته است و طول آن ۳۰۲۹ متر بوده است . از سطح دریا ارتفاع  فرودگاه ۴ متر است .هم اکنون می توانیم بگوییم به بیش از ۶۲ شرکت هواپیمایی سراسر جهان این فرودگاه ونکوور سرویس دهی می نماید ، همچنین راه ارتباطی برای مردم وافزایش کسب و کار در بیش از ۹۹ مقد در کانادا ، ایالا متحده امریکا و دیگر تقاط دنیا است  .

در سال ۲۰۱۱ بر اساس آماری که انتشار پیدا کرده است در حدود ۱۷ میلیون مسافر در این فرودگاه در حال رفتو آمد بوده است .

ارسال بار به کانادا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید