ارسال بار به پرت ، فریت بار به پرت

ارسال بار به پرت ، فریت بار به پرت :  این شهر در سال ۱۸۲۹ تاسیس شده است . این شهر به عنوان یکی از شهرهای بزرگ به شمار می آید و پایتخت غربی به شمار می آید . این شهر به عنوان چهارمین شهر از نظر جمعیتی به شمار می اید . از نظر مساحتی این شهر با مساحت ۶۴۱۷٫۹ کیلومتر مربع بوده است و همچنین از نظر جمعیتی  در حدود ۲۰۲۰۰۰۰۰ نفر بوده است . این شهر زیبا در فاصله ۳۸۰۰ کیلومتری پایتحت استرالیا ( سیدنی ) وجود داشته است .

ارسال بار به پرت

فرودگاه بین المللی پرت و فریت بار به پرت

این فرودگاه را به عنوان یک فرودگاه همگانی و داخلی ، بین المللی بوده است ، این فرودگاه در بزرگترین شهر استرالیای غربی می باشد . در سال ۱۹۷۰ این فرودگاه به مدت ۹۹ سال به یک شرکت خصوصی از طرف مدیریت فرودگاه پرت اجاره داده شده است . این فرودگاه را میتوانیم به عنوان همه کاره ترین فرودگاه استرالیا نام ببریم . البته این فرودگاه در استرالیا به عنوان چهارمین فرودگاه شلوغ شناخته شده است .

به علت رونق گرفتن معادن در این شهر در طی این چند سال این شهر پیشرفت های خوبی داشته است که بگونه ای که در سال ۲۰۱۲ در حدود ۱۱٫۷ درصد در حمل ونقل بین المللی ، حدود ۷ درصد در داخل کشور و درنهایت ۱۰٫۳ درصد در کل رشد کرده است .

بزرگترین مصد پرواز ها از این فرودگاه شهر های ، کشورهای حومه اقیانوس هند ، مقصد های داخل استرالیا ، ژوهانسبورگ ، اوکلند ، دبی ، ابوظبی ، گوانگژو و دوحه می باشد. در سال ۲۰۱۹ پیش بینی های صورت گرفته است که حدود ۲۴ میلیون نفر جمعیت در حال تردد خواهند بود  البته این ارقام در سال  ۲۰۱۲ در حدود ۱۲٫۵ میلیون نفر بوده است .

برای این فرودگاه PER کد سازمان یاتا است و هم چنین کد سازمان ایکائو همYPPH برای فرودگاه پرت می باشد .

تمامی قوانین ارسال بار (فریت بار ) به پرت مطابق با قوانین ارسال بار به استرالیا می باشد .


تماس با کارشناس فریت بار به استرالیا و شهرهای آن

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به استرالیا (فریت بار به استرالیا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به استرالیا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به استرالیا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به پرت و سایر شهرهای استرالیا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید