ارسال بار به کانبرا ، فریت بار به کانبرا

ارسال بار به کانبرا ، فریت بار به کانبرا : پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا می باشد که این شهر در انتهای استرالیا وجود داشته است . این شهر مساحتی حدود ۶/۸۰۵ کیلومتر مربع  داشته است که جمعیتی ۳۸۱۴۸۸ نفر  دارد . این شهر به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای داخلی استرالیا می باشد .

شهر کانبرا پایتخت کشور استرالیا که در انتهای شمالی استرالیا واقع شده است. با جمعیت با مساحت یکی از بزرگترین شهرستان های داخلی استرلیا میباشد . در سال ۱۹۰۸  شهر کانبرا با رقابت بین دو شهر بزرگ سیدنی و ملبورن   به عنوان پایتخت انتخاب شده است . در ادامه باید فراموش نکنیم که طراحی این شهر توسط معماران شیکاگو به اسامی والتر گریفین و ماریون صورت گرفته است . در این طراحی گونه های مختلفی از گیاهان و باغ های مختلفی وجود داشته است . و به همین علت است که این شهر را پایتخت بوته نامگذاری کرده اند .

مسافرت به و فریت بار به کانبرا(ارسال بار به کانبرا)

کانبرا از نظر آب و هوای دارای آبو هوای قاره ای نسبتا خشک تحت تاثیر آب و هوای اقیانوسی که در ماه ژانویه گرم ترین ماه سال و در ماه ژوئیه سردترین ماه سال بوده است . این شهر در کمترین دمای ثبت شده حداقل -۱۰٫۰ درجه سانتی گراد (۱۴٫۰ ° F) در ۱۱ جولای سال ۱۹۷۱ بود.

ارسال بار به کانبرا

این شهر دارای تعداد زیادی موزه و همچنین بنای تاریخی و قدیی می باشد می توانیم از جمله این بناها به  آرشیو ملی استرالیا و موزه ملی استرالیا ، کتابخانه ملی استرالیا ، موزه جنگ استرالیا، نگارخانه ملی استرالیا، نگارخانه پرتره‌های ملی اشاره کنیم . از دانشگاه های معروف این دانشگاه کانبرا در منطقه بروس و دانشگاه ملی استرالیا (ANV) در منطقه آستون بوده است .

در این شهر تعدادی از ساختمان های دولتی برای عموم باز مشود مانند: خانه پارلمان، دادگاه عالی و ضرابخانه سلطنتی استرالیا، مکانهای تفریحی شامل دریاچه گریفن، برج تلسترا، و باغهای گیاهی ملی استرالیا در منطقه کوه‌های سیاه، باغ وحش و آکواریوم در منطقه سد اسکریوند، موزه ملی دایناسور و مرکز علوم و تکنولوژی ملی کانبرا، می باشد.این شهر یکی از شهرهای دانشگاهی استرالیا به شمار می رود .

برای افرادی که قصد دارند به این شهر سفر کنند تنها مشکلی که وجود دارد این است که چگونه می توانند کالاهای خود را ارسال کنند (ارسال بار) و یا همراه خود به این شهر ببرند ما به شما توصیه می کنیم حتما با مشاورین ما در شرکت کنید .

فرودگاه بین المللی کانبرا و فریت بار

این فرودگاه ( فرودگاه بریزبن ) در   لبه شرقی شمالی کانبرا واقع شده است و به عنوان هشتمین فرودگاه شلوغ استرالیا به شمار می آید   در سال ۲۰۱۱ بر اساس آمار و راقامی که منتشر شده است نشان داده شده که در حدود ۳۲۴۰۸۴۸ نفر مسافر از این فرودگاه  جابجا شده اند . در حال حاضر  زمین فرودگاه   به چهار حوزه تقسیم بندی شده است که شامل : در سمت غربی ترمینال مسافری و هوانوردی از باند فرودگاه اصلی می باشند . کسب و کار پارک مجاور به ترمینال مسافری است.  سابق هوا منطقه پایگاه نیروی، به نام فربرن، در سمت شرق از باند اصلی است.

برای فرودگاه بریزبن  کد سازمان یاتا YSCBو کد سازمان ایکائو هم CBR بوده است  .

تمام قوانین ارسال بار به کانبرا مطابق بر قوانین فریت بار و ارسال بار به استرالیا می باشد .


تماس با کارشناس فریت بار به استرالیا

شرکت پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات ارسال بار به استرالیا (فریت بار به استرالیا) آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز به استرالیا می باشد. برای مشاوره رایگان جهت ارسال بار به استرالیا می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید . و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به کانبرا و سایر شهرهای استرالیا می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید