فریت بار به کلگری , ارسال بار به کلگری

فریت بار به کلگری , ارسال بار به کلگری :  می توانیم بگوییم که یکی  از مهمترین شهرهای اقتصادی کانادا شهر کلگری می باشد اگر بخواهیم از نظر موقعیتی این شهر را بررسی کنیم باید بگوییم که این شهر با مساحت ۸۲۵۲۹ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۱۰۹۶۸۳۳  بوده است . از لحاظ جمعیتی این شهر به عنوان یکی از شهر های پر جمعیت کانادا  و همچنین  پرجمعیت ترین شهر استان آلبرتا بوده است .

موقعیت جغرافیایی کلگری  و موقعیت توریستی آن

اگر بخواهیم از نظر موقعیتی این را بررسی کنیم باید بدانیم این شهر در جنوب استان آلبرتای کانادا و همچنین در کل در جنوب غربی کانادا واقع شده است . کلگری در ۸۰ کیلو متری رشته کوه های راکی واقع شده است .  این شهر (کلگری ) که در شمال قاره آمریکا وجود داشته است از جمله شهرهای است که از لحاظ موقعیتی از مهمترین مرکز فعالیت های انرژ ی به ویژه خصوص نفت می باشد . زبان عمومی این شهر زبان انگلیسی می باشد اما اگر بخواهیم از نظر  جمعیتی بررسی کنیم باید بدانیم که جمعیت زیادی هم فرانسه زبان در این شهر زندگی می کنند اما برای همه کارمندانی که در این شهر وجود دارند وظیفه دارند که به زبان فرانسوی تسلط داشته باشند .

جاذبه های گردشگری شهر کلگری

وجود رودخانه ی بو  در این شهر به عنوان یکی از مهمترین جاذبه گردشگری شهر کلگری می باشد  که این رودخانه از مرکز شهر کلگری عبور می کند  و این رودخانه باعث شده است که جلوه بسیار زیبا  و نمای قشنگی به این شهر داشته باشد  . می توان به دانشگاه کلگری از دانشگاههای مهم کلگری اشاره نمود که یکی از مهمترین دانشگاههای کانادا به شمار می رود .

مسافرت و نحوه ی ارسال بار به کلگری

به علت موقعیت اقتصادی شهر کلگری برتری بیشتری داشته است و همچنین این شهر را می توانیم به عنوان یکی از شهرهای مهم مهاجر پذیر کانادا بدانیم  . بیشتر افرادی که همه ساله به این شهر سفر می کنند برای پیدا کردن کار و موقعیت شغلی عازم این سفر می شوند و می توانند برای خود پیشرفت خوبی را در این شهر رقم بزنند ولی اکثر مسافرانی که به این شهر می روند هیچ اطلاعاتی جامعی در مورد ارسال بارشان به این شهر نمی دانند ما به شما توصیه می کنیم در این رابطه با مشاورین ما در شرکت مشورت نمایید .

فرودگاه بین المللی کلگری | فریت بار به کلگری

در اصل فرودگاه بین المللی کلگری با نام مک کال (McCall) بوده است  و باید بدانیم که  این فرودگاه در ۱۷ کیلومتری شمال شرقی از مرکز شهر کلگری در استان آلبرتا | کانادا واقع شده است .

برای پروازهای بین شهرستانهای کانادا ، ایالات متحده ، مکزیک ، دریای کارائیب ، اروپا و شرق آسیا این فرودگاه برنامه ای قدرتمند و دقیقی  بدون توقف پروازی داشته است .

فرودگاه بین المللی کلگری به منزله سومین فرودگاه شلوغ کانادا محسوب می گردد .این فرودگاه بین المللی کگری به منزله دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی  وست جت و یک Hub airport برای هواپیمایی های ایر کانادا ، ایر کانادا اکسپرس بوده است . می توانیم بگوییم مدیریت این فرودگاه به دست سازمان فرودگاهی کلگری به عنوان قسمتی از فرودگاه ملی سیستم حمل و نقل کانادا انجام می شود . در حدود ۱۵۲۶۱۱۰۸ مسافر در سال ۲۰۱۴ در این فرودکاه در حال رفت و آمد بوده اند و بیش از ۲۴۴۹۱۳ پرواز از این فرودگاه انجام شده بود. طولانی ترین باند فرود و همچنین مرتفع ترین برج کنترل در بین فرودگاه های کانادا را این فرودگاه به خود اختصاص داده است .

برای این فرودگاه کد سازمان یاتا YYC  می باشد  و همچنین سازمان ایکائو هم کد CYYC را برای فرودگاه بین المللی  کلگری مشخص شده است .

ارسال بار به کانادا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید