هزینه ارسال بار هوایی , قیمت فریت بار

هزینه ارسال بار هوایی , قیمت فریت بار به اروپا , امریکا , کانادا و استرالیا : در اصل ارسال بار با استفاده از هواپیما ( ارسال بار هوایی ) یا در اصطلاح فریت بار به انتقال و جابجایی وسایل شخصی ؛ شرکتی ؛ منازل و … با استفاده از سیستم باربری هوایی که توسط شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایرلانز , هواپیمایی امارات , یا ترکیه و … انجام می شود.

باید دقت داشته باشیم که هر وقت کسی قصد مهاجرت یا مسافرت به سایر کشورهای دنیا را داشته باشد . همیشه یه مقدار وسایل نیز می تواند با خود به همراه داشته باشد و بیشتر مسافران نیز خیلی علاقه دارند که همه آنچه در منزل و برای شخص خود هست را نیز با خود جابجا کند . ولی می دانیم که هر مسافری به اندازه مشخص می تواند بار همراه خودش داشته باشد که به این بار در اصطلاح بار مسافر می گویند . لذا اندازه این بار و مقدار آن نیز مشخص می باشد و مسافر نمی تواند بیش از اندازه تعیین شده بار با خود داشته باشد. با این توصیف مسافرانی که قصد دارند به مدت زیادی در کشور دیگری اقامت کنند و همه لوازم منزل خود را نیز می خواهند با خود ببرند . باید این کار را به یک شرکت ارسال بار هوایی یا فریت بار بسپارند.

مسافرت و ارسال لوازم منزل به مقصد

وقتی کسی قصد مهاجرت و مسافرت به کشور هایی مثل امریکا , استرالیا , کانادا و … را داشته باشد ۹۹ در صد این مسافران دوست دارند همه یا بخشی از لوازم منزل خود را نیز با خود ببرند در این صورت با تماس با شرکت ارسال بار و فریت بار پادمیرا راه بهترین راه را برای شما پیشنهاد می کنیم. به صورتی که هیچ نگرانی بابت ارسال وسایل منزل به امریکا , استرالیا و یا کانادا و …را نداشته باشید.

مسافرت و ارسال بار مسافر و شخصی

برخی از مسافران دوست دارند تا فقط لوازم شخصی خود مانند پیانو ؛ کیف , لباس , کفش , گیتار و .. را با خود به کشور مقصد مانند امریکا ؛ کانادا و استرالیا و … ببرند . در این صورت می تواند با تماس با شرکت ارسال بار پادمیرا راه مشاوره کامل دریافت کند و خدمات بار هوایی پادمیرا راه تمام مراحل حمل و انتقال بار مسافر را بر عهده می گیرد و تضمین می کند به صورت صحیح و سالم به مقصد برسد.

نحوه ارسال بار منازل توسط خدمات فریت بار پادمیرا راه

ارسال بار منازل به کشورهایی مانند امریکا , کانادا, استرالیا و سایر کشورهای دنیا تخصص حرفه ای پادمیرا راه می باشد. لذا در این مقوله سابقه ای بیش از ۴۰ ساله دارد. اما به چه صورت ارسال بار انجام خواهد شد :

با تماس مسافر با پادمیرا راه ما تمامی مشخصات و نیاز های اولیه را از مسافر دریافت می کنیم و تمام اطلاعات آنها را ثبت می کنیم . سپس بر حسب زمان پرواز مسافر تعیین می کنیم که بار از چه زمانی بسته بندی شده و کی ارسال شود .
خدمات پادمیرا راه در مرحله دوم پرسنل متخصص بسته بندی بار مسافر و وسایل منزل را به محل بار اعزام می کند . پرسنل به همراه کارشناس بسته بندی تمام تجهیزات لازم برای بسته بندی را به همراه دارند و شروع به بسته بندی بار می کنند. از لوازم شکستنی گرفته تا لباس و کیف و کفش همه را با استفاده از تجهیزات مناسب در جعبه ها و کارتن های فریت بار بسته بندی می کنند .

بار بسته بندی شده به انبار شرکت انتقال پیدا می کند و تا موئد مقرر برای ارسال بار در آنجا به صورت رایگان نگهداری می شود. تا تمام مراحل گمرکی بار انجام شود .

در نهایت بار به فرودگاه ارسال می شود و با استفاده از شرکت هواپیمایی که بر اساس مقصد مسافر تعیین می شود به کشوری که مسافر قصد دارد بدانجا مسافرت کند ارسال می شود.

برخی از سوالات در رابطه با ارسال بار به خارج از کشور به صورت هوایی

۱-هزینه ارسال بار چقدر می باشد ؟

مسافران عزیز باید توحه داشته باشند که هزینه ارسال بار با توحه به وزن و حجم بار محاسبه می شود . برخی از لوازم مانند مبل و صندلی شاید از نظر وزن کمتر باشند ولی حجم زیادی را می گیرند لذا بر این دو نوع محاسبه می شود که برای هر کشوری این رقم در هر کیلو فرق می کند.

به صورت مثال هزینه ارسال بار به امریکا برای هر کیلو بار با ارسال بار به کاناد برای هر کیلو بار فرق می کند حتی برای شهرهای اینها نیز فرق دارد.

۲-چه مدتی طول می کشد تا بار به مقصد برسد

همیشه یکی از سوالات مسافران ماست که جقدر طول می کشد تا بار ما به مقصد برسد ؟ در این باره می توان گفت که هر کشوری مسافتی را از مبدا دارد ولی در هر صورت بار زودتر از مسافر بهخ مقسد می رسد و در انباری فرودگاه برای مدتی به صورت رایگان نگهداری می شود ( مدت زمانی محدود ) تا مسافر بتواند برای ترخیص بار خود اقدام کند.

۳-آیا عطر می توانیم با خود ببریم ؟

در رابطه با هر نوع اسپری باید بگیم که نه و ممنوع است . در سیستم باربری هوایی برخی از اقلام را نمی توان حمل کرد مانند ؛ اسپری عطر , سلاح سرد , یا برخی مایعات را که از قوانین یاتا می باشد و به صورت بین المللی می باشد.

۴-کارهای گمرکی ارسال بار را مسافر باید انجام دهد ؟

باید بگم نیازی به حضور مسافر برای انجام کارها و امورات گمرکی بار نیست ولی در صورتی که خواسته شود باید حضور داشته باشد.

۵-حتما باید مسافر باشیم تا بار را ارسال کنیم ؟

برخی از افراد خویشاوندان زیادی در خارج از کشور دارند و دوست دارند همه ساله برخی از وسایل مورد نیاز آنها را برایشان ارسال کنند و خودشان قصد میافرت ندارد . در این صورت موردی پیش نمی آید و بار نامه به صورتی تنظیم می شود تا گیرنده بار در مقصد بدون دردسر بتواند بار خود را از گمرک کشور مقصد ترخیص نماید.

۶-هزینه حمل و نقل و بسته بندی بار به چه صورت می باشد؟

پادمیرا راه هزینه ای را که برای ارسال بار برای هر کیلو اعلام می کند شامل همه هزینه های جاری می باشد اعم از بسته بندی , حمل و انبار داری تا تحویل در فرودگاه مقصد .

۷-ارسل بار با کدوم هواپیمایی ها انجام می شود ؟

باید توجه داشته باشیم برخی از موارد در ارسال بار یا مسافرت با هواپیما انتخابی نیست و باید بهترین گزینه که وجود دارد را انتخاب کنیم . لذا برای انتقال و ارسال بار به هر کشوری از هواپیمایی های مختلفی استفاده می شود به صورتی که هزینه های ارسال بار به کمترین مقدار خود برسد.

۸-از کدوم فرودگاه بار ما ارسال می شود ؟

از تمامی فرودگاه های بین المللی بار ارسال می شود ولی در تهران ما از فرودگاه امام خمینی (ره) تمام مراحل ارسال بار را پیگیری می کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید